Co kryje się w trzewiach nowej wersji konsoli Xbox 360?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zlewozmywak

Banned
Lite-On DG-16D4S- napęd w xbox'ie slim- dla ciekawych. Ja w środe kupiłem xboxa- jeszcze na falconie i
długo(dopóki nie padnie) go nie sprzedam. Nierozumiem tego pędu do posiadania najnowszych rzeczy-wole poczekać pół roku i kupić 50% taniej niż kupić odrazu i sprzedać za pół roku 50% taniej. Niezawodność slimki?Niewiem ale pamiętajmy że pierwsze Xbox'y też miały być niezawodne więc..
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
ale gry od ps3 sa 50gb BD
Żeby OFF nie było, większość gier na PS3 jest wciąż na płytach 25GB. Przy dzisiejszym necie ściągnięcie takiego obrazu to nie problem.
 

Materek123

Użytkownik
Użytkownik
No ale po co ściągać? Lepiej jest kupić jedną czy dwie gry i w nie grać, a tak to jak sie ściągnie ze 20 gier to sie szybko nudzą i nie wie się w co grać. Takie moje zdanie.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Lite-On DG-16D4S- napęd w xbox'ie slim- dla ciekawych. Ja w środe kupiłem xboxa- jeszcze na falconie i
długo(dopóki nie padnie) go nie sprzedam. Nierozumiem tego pędu do posiadania najnowszych rzeczy-wole poczekać pół roku i kupić 50% taniej niż kupić odrazu i sprzedać za pół roku 50% taniej. Niezawodność slimki?Niewiem ale pamiętajmy że pierwsze Xbox'y też miały być niezawodne więc..
Tak ale ten siłą rzeczy będzie mniej awaryjny ten ma technologie 45nm a np falcon którego kupujesz ma 85nm więc grzeje się strasznie a daje taką samą grafikę .
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Slim raczej będzie niezawodny z powodu technologii 45nm (mimo, że GPU i CPU są w jednym układzie). Wygląd ? Kwestia gustu. Jeżeli chodzi o napęd to na pewno znajdą się ludzie co wynajdą jakiegoś Iextreme`a do niego ^^

P.S. Altres, Falcon to 90nm CPU i 65nm GPU :p
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Już go przerobili. Ale ja nie przerabiam !!!
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Już go przerobili. Ale ja nie przerabiam !!!
Że co proszę ? Jedyna "przeróbka" o jakiej słyszałem sprowadzała się do modyfikacji wyglądu obudowy.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Skany płytki nowego liteona już zamieszczone. Teraz tylko czekać aż scena wykupi nowe modele i zacznie kombinować z dojściem do pamięci.

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=715680
 

k.karol

Świeżak
Świeżak
Dajcie na forum warunek wysłania posta od przynajmniej 10 słów, unikniecie pisania pierdół i robienia syfu jak gość wyżej.
Calkowicie sie z tym zgadzam, a swoja doga to spoko temat. Milo wiedziec co jets w srodku ;p
 

Shakedown

Użytkownik
Użytkownik
Sądząc po rozmiarze nowego dysku można wnioskować ze to może być SSD :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom