1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co kupić do Pada ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szczepan14789, Luty 21, 2013.

1. Szczepan14789

Szczepan14789 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, Chciałbym się dowiedzieć co lepiej kupić, mam problem z pojemnikiem na baterie przy padzie, uległ "znacznemu" zniszczeniu, na początku dało się włączyć pada ale gdy tylko nim poruszam wyłącza się i to strasznie denerwuje.
    Nie chcę kupować ciągle baterii. Mam tak jakby 2 opcje dotyczące "naprawienia" tego problemu:
    1.Kupić pojemnik "dobrej jakości zamiennik" dokupić ładowarkę baterii akumulatorków - cena ok 60zł
    2. Kupić PLAY & CHARGE KIT XBOX 360 - cena ok 70zł
    Chodzi mi o opinie dotyczące długości grania, komforcie, na bateriach akumulatorkach a akumulatorze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Radoleohes

Radoleohes Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
    Witam ja kupiłem ładowarkę procesorową z philipsa w Saturnie za 50zł dołączone były 4 akumulatorki chyba 2750 mAh Philips. Coś podobnego do tej tylko srebrna ŁADOWARKA PHILIPS SCB4360CB SAMOCH+2xAAA 900mAh FV (3023354463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. I polecam te rozwiązanie bo jak naparzam bardzo często ok 4h dziennie to spoko wystarcza na 2tyg co najmniej. no musisz sobie jeszcze koszyczek dokupić kiedyś widziałem po 10zł oryginalne na allegro.

Rozwiązanie te jest o tyle fajne, że jak Ci się wyczerpią Baterie to wkładasz nowe akumulatorki a tamte ładujesz, nie podpinasz żadnego kabla do pada, co mnie by raczej denerwowało. (nie tak jak gówniane pady z ps3)

Rado

1 osoba to lubi.
  4. Mosiek21

Mosiek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rumia
    Ja tam też bez problemu na akumulatorkach, co prawda trochę czasu już mają, ale tak jak kolega wyżej - przy 3-4 h grania dziennie 2 tygodnie wytrzymują, więc też jak najbardziej polecam ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum