Co kupić? Monitor czy telewizor?

Bandzioch

Banned
Użytkownik
witam to mój pierwszy post i nie za bardzo oriętuję się gdzie to umieścić.
Mam problem. Zakupiłem 23" monitor lcd hp 2309m full hd, podpiąłęm go do xboxa przez hdmi-hdmi jednak jakość obrazu jest marna, co więcej nie ma różnicy między ustawieniami w konsoli na 1080p a 720p. Konsola jest na falconie i jest to arcade, ostatni update to FALL08 robiony przez pendrive'a. Proszę o rady.


Przy tej wielkosci monitora nie zauważysz roznicy pomiedzy full hd a hd . Mozesz sprobowac podlaczyc lepszej jakosci kabel hdmi dla poprawy ostrosci/jakosci obrazu .
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Napisał C-3PO Zobacz post
Zależy w jaką grę, ale nie nakręcaj sie na jakiś wspaniały obraz .

A jaki bym musiał mieć wielki monitor/tv ??

Odpowie ktoś na moje pytanie ?
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
witam to mój pierwszy post i nie za bardzo oriętuję się gdzie to umieścić.
Mam problem. Zakupiłem 23" monitor lcd hp 2309m full hd, podpiąłęm go do xboxa przez hdmi-hdmi jednak jakość obrazu jest marna, co więcej nie ma różnicy między ustawieniami w konsoli na 1080p a 720p. Konsola jest na falconie i jest to arcade, ostatni update to FALL08 robiony przez pendrive'a. Proszę o rady.
Jeszcze powiedz jak daleko siedzisz od monitora. 23 cale to już coś i z bliska gry na 360 wyglądają średnio żeby nie powiedzieć słabo. Usiądź trochę dalej i pokombinuj.
 

Sonval

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie do was skoro już ten temat istnieje.Planuje zakupić Xbox'a ale nie o tym chciałem pisać a mianowicie o telewizorze,otóż nie wiem co lepiej kupić taki monitor(http://allegro.pl/item698537146_lg_w2261vp_pf_nastepca_w2261v_pf_nowszy_full_hd.html)czy po prostu lepiej siedzieć na normalnej 32" kineskopie.Dodam że gdy kupie ten monitor nie starczy mi już kasy na dysk.I nie mogę mieć telewizora i monitora jednocześnie
 

radas210

Banned
Użytkownik
witam to mój pierwszy post i nie za bardzo oriętuję się gdzie to umieścić.
Mam problem. Zakupiłem 23" monitor lcd hp 2309m full hd, podpiąłęm go do xboxa przez hdmi-hdmi jednak jakość obrazu jest marna, co więcej nie ma różnicy między ustawieniami w konsoli na 1080p a 720p. Konsola jest na falconie i jest to arcade, ostatni update to FALL08 robiony przez pendrive'a. Proszę o rady.
sluchaj nie kazda gra hodzi w full hd nic to nie daje ze w ustawieniach ustawisz 1080p ale gra automatycznie zmienia na taka ktura jej otpowiada np gta4 na xboxsie chodzi w 720p a na ps3 w 576p ofszem mozesz jakims sposobem rozciagnac na 1080p ale tylko pogorszysz obraz krutko muwiac w tej generacjach konsol full hd w ladniejszych grach to jeszcze fikcja
 

Neqiu

Banned
bierz monitor ;]
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie bier telewizor;D
 

jarekf8

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam tv 32" HD Ready i sie zajefajnie gra , wiec ja polecam TV
 

Do góry Bottom