1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co kupić? Pomocy, jestem zielonyyy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Raiz3n, Czerwiec 16, 2014.

1. Raiz3n

Raiz3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, jako że wczoraj syn miał komunię i zebrał troche kasy postanowiliśmy zakupic XBOXa 360. Jako że nie znam się za bardzo napisałem tutaj licząc na odrobine pomocy z waszej strony. Naczytałem się o konsolach przerobionych i nieprzerobionych, wychodzi na to że konsola przerobiona wiąże się z 100% bannem na xbox live. Jak to jest z tą przeróbką? Słyszałem tez cos o tym ze mozna sobie wykupic jakies konta z grami i wcale nie trzeba przerabiac wtedy konsoli, coś jak "origin" na kompa, gdzie to kupić? Jest też problem z wyborem wersji konsoli bo poprostu sie na tym nie znam. Mlody napewno chcialby grac w rozne gry przygodowe na kinecta, żona jest zafascynowana aerobikiem itp na kinecta, ja w sumie przez internet gram tylko w fife ale przez internet moge sobie na kompie pograc wiec może lepiej warto zaryzykowac i kupic przerobioną konsole? Nawet jesli dostane bana to gry offline beda dalej działały, tak? Mlodemu szybko sie nudza gry a nie moge sobie pozwolic zeby co chwila kupywac oryginał dlatego szukam jakiegos rozwiazania jak przeróbka czy te konta z grami. Planuje kupić używaną konsolę + kinect + 2 pady, czegos jeszcze potrzebuje zeby grac? Może ktos by mi podrzucił kilka aukcji wartych uwagi z allegro np? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Najlepiej kup Xbox360 Slim, będzie najmniej problemów
    Konsole najlepiej kup od ludzi z forum, zaufanych użytkowników ;)

Do wyboru masz 2 przeróbki LT i RGH.

LT - jest to flash napędu, musisz nagrywać płytki, najlepiej by było jakbyś kupić odpowiednią nagrywarke do tego i można grać na XBOXLIVE z małym ryzykiem bana (na LT3.0 nikt jeszcze nie dostał)

RGH - jest to chipowa przeróbka konsoli, m. in. możesz odpalać gry z dysku, można grać we wszystkie gry niezależnie od regionu (PAL, NTSC) i dużo więcej. Jedynym jej minusem jest BRAK możliwości gry na XBOXLIVE, można jedynie w niektóre gierki pograć na SystemLink, jest to coś jak XBL, ale żeby zagrać to gra musi to obsługiwać i ludzi mało na tym gra ..

Ogólnie tak, jeśli chcesz grać online to bierz LT, jeśli gra online Cie nie interesuje - RGH

4. joix1

joix1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Ja kupiłem xboxa 360 4gb niedawno z kinectem i 3 grami za 990zł i powiem jestem bardzo zadowolony a najbardziej moja córka. A dodam ze to orginalna konsola a co do gier kupuje sobie konto xbox live gold i mam 2 gry w miesiacu za free co do dysku to kupilem dwa pendrivy 32gig i z bani. Jak cie interesuja gry to polecan sklepy w Anglii z grami uzywanymi https://uk.webuy.com/search/index.php?page=2&stext=*&catid=782 jak masz kogos w UK to ci za grosze masz gry

Wczytywanie...

Poleć forum