1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co kupić, Xbox 360 czy PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mihu., Grudzień 11, 2010.

1. Mihu.

Mihu. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rawicz
    Witam.

Na wstępie oznajmiam, że jestem nowy i na forum i w temacie konsol ponieważ wcześniej nie miałem okazji żadnej posiadać. Raz grałem na Xbox'ie 360.
    I właśnie dlatego, że zupełnie nie znam się na konsolach- nie wiem co kupić by jak jak najbardziej mi się opłacało :) Przeszukałem pełno tematów o tym co lepiej kupić ale na końcu wnioskowałem tylko, że połowa osób woli xbox a połowa ps3 a ja chciałbym obiektywnej oceny i rady :) Na tym forum też szukałem wielu informacji ale tyle tego jest, że nie wiem jak to połączyć ;p Osobiście bardziej chciałbym kupić x360 ponieważ ogólnie bardziej mi się podoba ale nie wiem czy byłby to dobry wybór. Chyba ważne jest to, że kupować konsolę będę dopiero w maju (moja 18stka) i CHYBA do tego czasu może się co nieco zmienić jeśli chodzi o xboxa, jego awaryjność itp. Dlatego może ktoś domyślałby się co będzie lepiej kupić za ten rok?
    Z góry dzięki

PS. jak piszę coś bez sensu to proszę mnie poprawić bo jestem w temacie zielony ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. RickRoll

RickRoll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na moje to obecnie X360 Slim 250 GB +Halo Reach jest dobre

4. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Bez zastanowienia bież xboxa 360 oczywiście nie krytykując ps3
    ps3 też jest dobrą konsolą jak i xbox 360
    sam napisałeś że czytałeś na forum i wywnoskowałeś że połowa woli xboxa a połowa ps3 czyli obie konsole są warte kupna
    ale tak czy inaczej mogę powiedzieć że na takich forach wypowiadają się tylko dzieci którzy maja ps3 a xboxa nie widzieli lub na odwrót
    Każda z tych konsol ma swoje + i -
    Kwestia gustu i korzystanie konsoli :)

Pozdrawiam

5. Mihu.

Mihu. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rawicz
    Tak rozmyślam nad tym xboxem cały czas i gdyby nie awaryjność o której się też naczytałem, to już dawno zdecydowałbym co kupię :)

6. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli chodzi o exslusiv'y , to jak dla mnie , PS3 ma lepsze od X360(chyba , że jak wyjdzie Gears Of War 3 to się można porównywać;)) .Na PS3 zagrasz w Uncharted 2(grafika wymiata;)) , GOW 3 też jest ********* ;d.Ja osobiście mam tylko X360 w wersji Elite i też jestem zadowolony;]Wszytstkie gry multi-platformowe wypadają lepiej na X360 niż na PS3;]Dlatego ja wziełem X360 i czekam na Gears of War 3 i Crysis 2;]

Pozdro.;)

7. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja bym brał xboxa 360,gdyż:
    -Świetny Live
    -Wygodne Pady
    -Duża Biblioteka Ciekawych Tytułów
    -Ładny Wygląd(jak dla mnie)

8. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też Xboxa 360 bym wybrał najlepiej Slima :p
    Kontrolery Kinect tak samo jak Move mają laga ale lepszy jest Kinect.
    Grafika w jednych grach wymiata PS3 w innych Xbox 360.
    Pady bardzo ładne są Xboxa 360 tu masz link : Kontrolery do konsoli Xbox 360 - Xbox.com
    Awaryjność PS3 jest bezpieczne zaś Xbox 360 ma te diody śmierci ;P

Wczytywanie...

Poleć forum