1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co kupić??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wilksajs, Grudzień 16, 2010.

1. wilksajs

wilksajs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak w temacie mam pytanko Co warto kupić wiem że jest to forum xboxa daltego piszę tutaj. mianowicię chodzi o to że nie wiem co kupić xboxa 360 Elite Jasper czy może komputer do 1500zł. Komputer miałby służyć przewarznie do gier tylko komputer ma większe możliwości od xboxa i tu pojawia sie pytanie kupić xboxa spcejalnie stworzonego do gier czy komputer ktury ma być do gier za 1500zł. Prosze o szybkie odpowiedzi osub kturę sie na tym znają. Teo tematu jeszcze nie było bo szukałem więc prosze mi nie pisać że był on wałkowany dziękuje z góry pozdro :)

ps. sory za błędy ale mi sie spieszyło do szkoły .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcin88o

Marcin88o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WMG
    Komputer będziesz musiał za jakieś pół roku zmodernizować, żeby chodziły na nim nowości, a xbox na pewno ma przed sobą jeszcze kilka lat bytu, więc dla mnie decyzja oczywista.

4. wilksajs

wilksajs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak kupie za 1500 zł to nie będzie dość dobry zęby grać na nim jakieś parę lat???

5. Marcin88o

Marcin88o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WMG
    Twórcy gier na PC raczej nie przywiązują uwagi do dostosowania ich do obecnego w danej chwili sprzętu, wiedzą, że zanim skończą grę wyjdzie lepszy i nie będą musieli bawić się w optymalizację kodu itp. a na xboxie muszą zrobić tak, żeby gra na konsoli zadziałała, przez co produkcje są bardziej dopracowane i płynne.

Wczytywanie...

Poleć forum