1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co lepiej wybrać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek306, Luty 2, 2012.

1. maciek306

maciek306 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam którego xboxa wybrać chodzi mi oto żeby był mało awaryjny i z LT 3.0 tak do max 750-800 zł upatrzyłem narazie takie dwa co o nich myślicie gry chce nagrywać na płytki
    XBOX 360 JASPER 20GB 2 PADY FLASH LT+ 3.0 HDMI GRY (2092654427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

! XBOX 360 JASPER 120GB ! LT+ 3.0 ! MW 3 ! (2090504115) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a i jeszcze jedno jakie xboxy są mało awaryjne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukwol

lukwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    Ja bym brał elitka (czarnego), a najbardziej bezawaryjne to slimy .

4. redions

redions Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najmniej awaryjne podobno SLIM maja plyte Vallhala . A potem Jasper tez malo awaryjny wiec spokojnie Jasperka mozesz brac . Moim zdaniem na lepszego wyglada ten 2 czyli elite . Wiekszy masz dysk bo 120GB .

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    za 800zl to mozesz dorwac slima 250gb - slimy 4gb chodza po 600-650zl

za starego kloca nie warto dac 700-800zl (nie dosc ze to brzydkie, to glosne z malymi dyskami)

6. maciek306

maciek306 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    slimy 4 gb to najtańszy za 750 zł widziałem ;d ale chyba lepiej kupić nowa konsole

7. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    Kupiłem nowego nierozpakowywanego slima za 650 zł na allegro. Wpisz w wyszukiwarkę allegro xbox 360 slim 4gb i ułóż ceną, jeśli wejdziesz w gry -> konsole-> xbox 360 to pokazuje się o wiele mniej propozycji.

Wczytywanie...

Poleć forum