1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co lepsze przejściówka czy headset?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Saintx, Grudzień 26, 2014.

1. Saintx

Saintx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sanok
    Witam co jest lepsze dla xbox premium przejściówka "ADAPTER HF HEADSET
    SŁUCHAWKI PC do Xbox
    360" i słuchawki pc czy headset xbox 360.

I czy na słuchawkach lub headsecie podpietymi do pada da się słuchać muzyki z gier?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Super889

Super889 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem czy tą przejściówką uzyskasz dźwięk gry z pada, bo to chyba tylko jest do rozmowy. Jest możliwość podłączenia przejściówki do kabla analogowego i wtedy można podłączyć każde słuchawki na Jacka.

Saintx lubi to.
  4. Saintx

Saintx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sanok
  5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Headset czy słuchawki podłączane do pada służą tylko do rozmów, dźwięku z gry nie ma

6. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podłączałem podobnie słuchawki do kabla component i dźwięk był ledwo słyszalny przy podgłośnieniu na max ;)

Wysłano z Motorola Moto G

7. Super889

Super889 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja sobie poradziłem podłączając najpierw głośniki do kabla, a do nich słuchawki. Wtedy uzyskasz dużą moc dźwięku :)

8. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu więc napisze tutaj. Otóż mam pytanie które słuchawki lepiej kupić? takie? http://allegro.pl/sluchawki-headset-do-xbox-360-z-mikrofonem-i4972401726.html czy takie? http://allegro.pl/sluchawki-headset-xbox-360-oryginalne-microsoft-i4992956442.html. Ostatnio jakieś 2-3 miesiące temu zakupiłem te: http://allegro.pl/sluchawki-do-xbox-360-z-mikrofonem-na-prezent-i4955704112.html i już je szlak trafił, nie dość że pękły w miejscu w którym się rozsuwają to jeszcze mikrofon nie działa w ogóle. Mam nadzieje że wy mi pomożecie i doradzicie ;) z góry wielkie dzięki

9. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja tam jadę na oryginałach, nie powiem 2 sztuki już poszły na straty, ale to zawsze musiała być jakaś gruba dupa :)
    Tanie i dostępne, obejdzie się beż żalu jak szlag trafi.

Wczytywanie...

Poleć forum