1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co lepsze, PS3 czy Xbox360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czubakadevoki, Styczeń 22, 2010.

1. czubakadevoki

czubakadevoki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem... Mianowicie: kupiłem sobie xboxa 360 premium, mój kumpel za to ps3 i kłóci się ze mną, że zmarnowałem pieniądze. To prawda, że ps3 jest lepszy od xboxa 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie, jak dla mnie są takie same ,

Najlepiej zamknąc temat bo zaraz zrobi sie kłótnia!!!

4. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Zależy. Bo PS3 ma więcej bajerów takich jak WIi-Fi, Blu-ray no i Blutacza, a i pad ma czujnik ruchu.

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Pytasz chyba , zadając takie pytanie na forum wyłącznie o X360 , tylko po to aby się upewnić i dowartościować , że kupując X360 dokonałeś właściwego wyboru ? Zapytaj lepiej gdzieś na jakimś ogólnym forum gdzie są obie konsole . Wtedy uzyskasz bardziej miarodajną odpowiedż . Poza tym takich tematów - porównań było już sporo wystarczy poszukać tu na forum i tam poczytać i pytać .

6. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Takich rzeczy nie dowiesz się od forumowiczów. Aby skutecznie osądzić , musiał byś sam wypróbować obydwie konsole.

Ale jakby co to jest na forum z 3 tematy o takiej tematyce , więc tam znajdziesz opinie graczy.

7. cinek_zlo

cinek_zlo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Zależy jak dla kogo jeżeli kogoś nie stać na gry to xbox 360 , jeżeli ktoś ma kasę na gry to ps3. W XBOXie 360 jest większa biblioteka gier , na ps3 jest o wiele mniej. Multiplayer jest lepszy na XBOXie ale płatny i nie jest polski, za to na ps3 jest polski i darmowy. Ja mam xboxa 360 i jestem zadowolony.

PS : Grałem na ps3 i pad nie jest za bardzo wygodny, wygodnie się na nim gra na przykład w tekkena i strasznie m się w nim ręce pociły. Oczywiście nie chcę obrażać ci co mają ps3

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W dziale offtopic jest taki temat!

Wczytywanie...

Poleć forum