1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co lepsze: RGH/JTAG/LT2/LT3/LTU - zgubiłem się

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matimoto, Sierpień 28, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. matimoto

matimoto Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!

W maju wymieniłem konsolę PS3 na Xbox 360 Slim, bo żona marzyła o Kinekcie. Spoko, konsola jest super, ale doszedłem do wniosku, że czas przerobić konsolę, bo gry są mega drogie, a w Live i tak nie gram.

Idąc za ciosem, zacząłem czytać, czytałem dużo i się zgubiłem. Już sam nie wiem co jest lepsze i na jaką przeróbkę się zdecydować. Niestety, jak się okazało, mam konsolę z końca sierpnia 2011, z poborem prądu 10,83A więc była nadzieja, że uda się za stówkę zrobić LT3.0. Oddałem więc do serwisu, i okazało się, że mam lapęd LiteOn DG-16D5S i klops. Teraz pozostaje albo LT Ultimate, albo RGH.

Pytanie co lepsze. Sam już nie wiem, przeróbka jest droga i nie chciałbym żałować decyzji. Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wodorek

Wodorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moim zdaniem lepsze jest RGH. Gry pobierasz z internetu, przerabiasz na dany format, wrzucasz na dysk przez pendriva i koniec. :) Bez wypalania płyt i w ogóle. Tylko RGH kosztuje w granicach 150zł-250zł. :) Tylko wiedz o tym że gdy podłączysz się do internetu przez Xbox Live konsola automatycznie jest banowana. ;) Taki mały szczegół. :D

1 osoba to lubi.
  4. matimoto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, przez Live i tak nie gram, tak jak mówiłem. RGH 2.0 mogę mieć za 189 zł a LTU za 279 zł - różnica znaczna.

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    lepsze będzie zrobienie rgh na konsoli koszt ok 200 zł , a ltu to wydatek w granicy 300-350 zł i przy ltu musisz kupować płyty i je nagrywać najlepiej nagrywarką z ihasem koszt takiej nagrywarki ok 100 zł i przy nagrywaniu płyt jest trochę zabawy, a przy rgh wymagany jest dysk może być zewnętrzny (bo gdzieś te gry trzeba trzymać:)), , i z rgh jest mniej zabawy z nagraniem gry , ściągasz obraz płyty na kompa przerabiasz ten obraz specjalnym programem na komputerze potem przenosisz na dysk np zewnętzrny i podłączasz do konsolki i jazda z grą:drunk:

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli nie grasz na XBL, to wybierz RGH, najlepsza opcja :)

1 osoba to lubi.
  7. matimoto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat został wyjaśniony :) powiedzcie mi tylko, co to za magiczny program do przerabiania obrazów gier :)

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  9. matimoto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję, temat wyczerpany, można zamykać.

10. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.