1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co ma lepsze gry PlayStation 3, czy Xbox 360? - według onet.pl

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Flapyxb, Luty 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Nie wiem co o tym myśleć, widać że artykuł beznadziejny i ostro naciągany w stronę PS3, no bo gdzie na tej liście jest Forza 3, Mass Efect 3, Bio Shock 2 etc.? Na liscie X'a pojawiły się jakies totalne śmieci! Joker: "Perfect Dark" - Co to w ogóle jest?! A wy co o tym sądzicie?

http://gry.onet.pl/28061,1597570,1,artykul.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Do tego jeszcze Alan Wake bedzie na PS3 i PC

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oj po samym adresie strony olewam ten artykuł. Onet i ich onetowcy netowcy dalej bawią się w trolli... ;]

Btw,
    Grałeś w Perfect Dark? Po tym co tu piszesz widać że nie bardzo więc nie oceniaj gry po SS ;)!

Zamykam bo tu zaraz bedzie Onet-spamisko ;)! A my nie jestesmy onetowi...!

5. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Zły jestem !
    Gdzie jest Bioshock 2 , Forza 3, ME2 !! zdenerwowany jestem
    Perfect Dark to dopiero śmieć ... brak słów i tyle

6. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kiedy zagrywalem sie jeszcze na ps2 zazdroscilem xboxowi niektorych tytulow. Wydawalo mi sie (bo faktycznie tak bylo), ze xbox ma bardzo duzo swietnych exclusive'ow. Teraz jestem posiadaczem xbox360 (ktory wpadl mi w lapy dosc "przypadkowo") i niestety zauwazam, ze to wlasnie ps3 ma znacznie lepsze exclusive'y. Dobrze przynajmniej, ze czesc dawnych exclusive'ow przestala nimi byc i wyszla na x360.

7. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prawda jest taka że niestety PS3 ma lepsze gry (exclusiv) np. Uncharted 2, Hevy Rain który za parę dni wychodzi, Motorstorm, God of war 3. Co ma Xbox? Gears of war 2, Forza 3, Mass Effect2. Wkurza mnie to że xbox srracił już 2 exy w tym roku (Mass Effect 2, Splinter cell).

8. Flapyxb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Mam ten sam dylemat, w tej chwili jestem rozdarty pomiędzy PS3 a Xbox'em. XBox który ma początku był świetny i kolorowy przestaje taki być, na PS3 pojawia się co raz więcej lepszych tytułów - Killzone, Resistance, Uncharted 2, GOW3, Wipeout HD etc. a X odgrzewa te same kotlety jak Gears od War, Halo - ale za to całkiem nowych tytułów jest coraz mniej. Nie mówię że X nie ma świetnych gier jak Bio Shock 2, ME2 etc. ale wydaje się że konsolą przyszłości wydaje się być PS3 który oferuje znacznie więcej - darmowy multiplay'er, PSS i exclusiwy z PSX. Nie mówię już o lepszym, cichszym, lepiej wyposażonym sprzęcie. X'ox ma tylko to co jest niezbędne do funkcjonowania konsoli - żadnych dodatków jak wbudowany bezprzewodowy internet, Blu Ray etc.

Trochę się rozpisałem, i dla czego kupujemy X'a? Bo jest przerabialny, a piractwo w polsce to codzienność.

9. Folga360

Folga360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Jak zobaczyłem ten horror soul rivers czy jakoś tak to chce mieć to an xboxa :p ale Xbox bd miał Alan Wake :)

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Naucz się czytać bo to artykuł o grach które się ukażą, a wszystkie które wymieniłeś już są, oprócz Perfect Dark które ma się ukazać na XBL i mogłeś jedynie na N64 grać więc pomyśl 2x zanim coś napiszesz. A swoją drogą Bioshock 2 jest też na ps3.

A co do tematu wg mnie tytuły które mają się ukazać na ps3 biją na głowę te z x360:)

11. Flapyxb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tak? To co tam robi MAG, który już jest? :) Ale się nie czepiam, uwieśmy psy na onecie.

12. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Exlusivy na soniacza są o niebo lepsze, choćby z tego względu, że w takie tytuły jak me2 posiadacze ps3 mogą zagrać na pc a w GoW, Uncharted czy Heavy Rain bez playaka sobie nie popykam. W ogóle nie wiem jak można mówić o exlusive jeżeli coś wychodzi na xa i pc.

13. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    takie artykuły są tylko po to by wyłonić fanbojów. Jak jednym podpsuje to innym nie i zaczyna się kłotnia i SPAM, który nic nie wnosi. Lepiej zamknąć temat, biorąc pod uwagę chociażby to, że to jest z onetu...

14. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    PS 3 na dno. XBOX 360 rządzi!!

15. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W tym artykule nie ma np. SC:Conviction, bo autor tekstu skupiał się tylko na "ekskluziwach" dla danej konsoli które pokażą się niedługo, a nie na "pół-ekskluziwach" jak to nazwał. Co nie zmienia faktu, że artykuły z Onetu są beznadziejne, jeżeli chodzi o gry. Recenzje zawsze po miesiącu, kiedy połowa serwisów "Gry-online,polygamia,grrr" zrecenzowała daną grę nawet przed jej premierą : )

16. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Panowie, nie ma co narzekać ;) X ma najlepszy kontroler na świecie :) ostatnio jak bylem u kumpla który ma ps3 (sam miałem kiedyś ps2 ), jakoś dziwnie się to trzymało i niewygodnie :) nawet jak by mieli najładniejsze gry to i tak będzie się grało tym Psowym Padem. A co do gier... cóż, nie zapominajcie, że XboX jest troszkę starszy od PS3 i nie jest to dziwne, że teraz Play będzie mieć ładniejsze gry - żadne to odkrycie nie jest. Niedługo wyjdzie Natal i Fani Soniaka będą nam zazdrościli :) .
    Podsumowując - nie ma lepszej konsoli czy też gier na nie po prostu każda z nich (konsol ) ma swoje lepsze i gorsze czasy :)

Pozdrawiam :shisha

17. Kamcioslav

Kamcioslav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsk Podlaski
    Dla mnie Fable 3 jest wystarczającym exlusivem który bije inne od sony. Czemu ? Nie lubię gier typu Devil May Cry czy God of War odpada. W sumie ubolewam jedynie nad MGS 4 :<

18. Razak

Razak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    Lol onet haha śmiech na sali,exclusivy to wszytkie gry które wyszły na xboxa i pc a nie na ps3,gdyby sony robiło gry na pc to chyba też by tak było nie?.proste exclusiv to gry z xboxa i z pc

19. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    exclusivy z ps3 w tym roku biją te z x360 ;(

20. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Exclusiv to gry tylko na jedną platformę. Mylisz się!

21. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    a mam do was pytanie wersja slim a ta gruba,która ładniejsza według was?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum