Co ma lepsze gry PlayStation 3, czy Xbox 360? - według onet.pl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jaroszek94

Użytkownik
Użytkownik
Obie konsole są świetne, ale Onet chyba zbyt faworyzuje w tym artykule PS3 .
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Onet w tym artykule porównuje gry ekskluzywne na dane platformy , wychodzące w tym roku. To że PS3 ma lepszy lineup to już nie jest wymysł onetu. Nie brane są pod uwagę gry , które pojawią się też na PC , czyli dlatego nie ma tam najnowszego Splinter Cell czy Mass Effect. :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Hm... Porównanie Dante's Inferno do God of War III to intelektualne samobójstwo. Dante niestety chowa się pod dywan, tak samo jak War w Darksiders, Kratos jest tylko jeden.

Ja wiem, że z posiadaczami lub fanbojami x360 ciężko rozmawiać. Nie zmienia to jednak zdania, że PS3 posiada na ten rok o niebo lepsze exclusive. Co jest na x360 takiego szczególnego? Alan Wake? Crackdown 2 i odgrzewany (bo inaczej być nie może) Halo Reach. Co jeszcze? Mass Effect 2? SC:Conviction? To nie sa exlusive! Exclusive = tytuł na jedną platformę, a ME2 i SC:C są na PC.

God of War III, Heavy Rain, MAG, GT5, The Last Guardian - to w tym roku. Na x360 warto zobaczyć Alana, Crackdown 2 mnie jakoś nie interesuje. Nie twierdzę, że x360 ma złe exlusive, ale ma ich mało, bo większość jest na PC. Czy to się komuś podoba czy nie, PS3 w tym roku ma lepsze tytuły, a posiadanie x360 w przypadku posiadania dobrego PC zaczyna mijać się z celem.

Recę mi opadają, gdy ktoś nazywa Mass Effect 2 exvlusive, szczyt głupoty. I na koniec prośba. AnarchyMen pisz poprawnie tytuły gier, albo nie pisz w ogóle, bo robisz z siebie idiotę.
A najlepsi sa idioci nazywajacy kogos fanboyem, bo sa zapatrzeni we wlasne argumenty.
Chcesz udawac obiektywnego?
To co tu robi stwierdzenie "crackdown mnie jakos nie interesuje" :p

Najlepszy jest tekst "odgrzewany halo reach" - a god of war jaki numerek ma przy tytule? A zreszta najbardziej zaslugujaca na to miano gra jest GT5.

Poza tym, konsole kupuje sie zeby na niej grac, a nie zeby siadac do pc.
Przynajmniej wiekszosc ludzie tak robi.

Heavy Rain, GT5, MAG, The Last Guardian, God of War 3.
Alan Wake, Mass Effect 2, Halo Reach, Crackdown 2, nowe Fable i Splinter Cell.
Obie listy sa dobre, a wybieranie lepszej jest szczytem glupoty, bo jeden woli ogladac zawartosc lodowki w Heavy Rain a drugi pobawic sie latarka w Alan Wake.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Tieu, omfg lepiej już nie myśl. Gra exclusiv to tylko i wyłącznie gra na jedną platformę ! ZBIJCIE TO SOBIE DO GŁOWY.

Tego wyjaśnienia PC = XBOX już lepiej nie komentować :DD

Jeśli Microsoft ma dwie platformy? To tak jakby Sony miało system jakiś i pod niego robiło gry. Wtedy też byś mówił, że to nie ex?

Ty nie czaisz, że gry na "PC" nie pójdą Ci na Linuxie itp. WYMAGANY JEST SYSTEM OPERACYJNY MICROSOFT WINDOWS. Czyli? Czyli to też jest platforma microsoftu... pomyśl?

Proszę człowieku zachowaj swoje przekonania dla siebie... poważnie...
 

Tere

Użytkownik
Użytkownik
Może mieć i dziesięć platform nie to jest tematem artykułu na onecie ani tego tematu, nikogo nie obchodzi to jak ktoś sobie będzie tłumaczy lepsze exlusivy na ps3, coś co wychodzi na więcej niż jedną platformę nie jest exlusivem i słusznie jest tak traktowane przez tworzących te zestawienie. PS3 miażdży pod tym względem 360 to pokazuje nie tylko ilość, ale przede wszystkim jakoś tytułów.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
No i amen.
 

tobi0688

Użytkownik
Użytkownik
Może mieć i dziesięć platform nie to jest tematem artykułu na onecie ani tego tematu, nikogo nie obchodzi to jak ktoś sobie będzie tłumaczy lepsze exlusivy na ps3, coś co wychodzi na więcej niż jedną platformę nie jest exlusivem i słusznie jest tak traktowane przez tworzących te zestawienie. PS3 miażdży pod tym względem 360 to pokazuje nie tylko ilość, ale przede wszystkim jakoś tytułów.
Zgodze sie, ale nie do konca, x tez ma kozackie gierki.
ps, nie zmieniaj x'a na ps3, tylko dokup ps3 ;)
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Tobi, nie wszyscy mają kasę na obie konsole, a w tym momencie zmiana x'a na PS3 to imo dobry wybór ;).
 

Therioon

Użytkownik
Użytkownik
Po co się denerwować artykułem pochodzacym z takiego serwisu jak onet.pl ? Ja czytam tam newsy codziennie, z wielu rubryk ale gdybym miał zacząć przezywać ich treść albo jeszcze komentarze użytkowników to pewnie nie pożyłbym długo.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Obie konsole są świetne, ale Onet chyba zbyt faworyzuje w tym artykule PS3 .
A pokaż mi 1 artykuł który chwali xbox nie to nie jest wina MS to jest taka sprawa że sony daje w łapę onetowi za takie bzdury.
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
sony daje w łapę onetowi za takie bzdury
Co za bzdura :ban

Masz na to jakieś dowody ? Artykuł jest zgodny z prawdą, bo porównywane są tylko exy.
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Co za bzdura :ban

Masz na to jakieś dowody ? Artykuł jest zgodny z prawdą, bo porównywane są tylko exy.
A co powiesz misiu na to:
"Najlepszym przykładem jest sytuacja z francuskim portalem Gamekult.com. Jego redaktorzy napisali wysoce krytyczną recenzję Heavy Rain, dając grze zaledwie 6 na 10 możliwych punktów. Na reakcję Sony France nie trzeba było długo czekać. Portal trafił na czarną listę firmy. W rezultacie straci reklamy, wersje promocyjne gier i zaproszenia na pokazy gier Sony. Co więcej, autor recenzji został poproszony o jej zmianę."

Źródełko:

http://gry.interia.pl/ps3/news/heavy-rain-poza-krytyka,1435674
 

ziombel86

Banned
Użytkownik
z tym artykulem zgadzam sie w 100%. Nie od dzis wiadomo ze ps3 ma duzo lepsze exclusivy od xboxa. Heavy Rain, God of War III, Gran Turismo 5 czy The Last Guardian tych gier mozemy bardzo zazdroscic i to zarazem jedyny argument za ps3 (jak narazie). Niestety z naszych exclusivow tylo Alan Awake zapowiada sie ciekawie, bo halo dla mnie badziewna seria (pospolity fps z masa strzelania, gdzie tego nie bylo?), fable (nudny action rpg bez mozliwosco zginiencia!) czy crackdown (poza gta 4 zaden sandbox nie przypadl mi do gustu a z pewnoscia ten zaliczam do srednich gier). Naszczescie exclusivy to skrajny ulamek wszystkich gier i nie ma co za bardzo sie martwic ;]
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak bym miał teraz kupować konsole to po przeczytaniu tego artykułu skusiłbym się na PS3 :) ale autorzy zapomnieli o FM 3 na xboxa 360 :) a i do tego premiera GT5 jest ciągle przekładane na późniejszy termin :)
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
ps3 to kupa nudnych exclusivów, ja nie mam PC wiec wole XboX'a po stokroć. Nie mam zamiaru kupować ps3+wypasionego PC'ta jak moze zagrać sobie za 1/10 ceny tych dwóch maszyn we wszystki fajne gry :)
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
I o tym własnie pisałem w temacie o HR. Banda dzieciaków którym mamusia kupiła konsole. Każdy świadomy dorosły gracz kupi także ps3 żeby cieszyć się dobrymi grami na tej platformie.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
z tym artykulem zgadzam sie w 100%. Nie od dzis wiadomo ze ps3 ma duzo lepsze exclusivy od xboxa. Heavy Rain, God of War III, Gran Turismo 5 czy The Last Guardian tych gier mozemy bardzo zazdroscic i to zarazem jedyny argument za ps3 (jak narazie). Niestety z naszych exclusivow tylo Alan Awake zapowiada sie ciekawie, bo halo dla mnie badziewna seria (pospolity fps z masa strzelania, gdzie tego nie bylo?), fable (nudny action rpg bez mozliwosco zginiencia!) czy crackdown (poza gta 4 zaden sandbox nie przypadl mi do gustu a z pewnoscia ten zaliczam do srednich gier). Naszczescie exclusivy to skrajny ulamek wszystkich gier i nie ma co za bardzo sie martwic ;]
Pewnie, nie od dzis wiadomo bo TY masz takie zdanie?
A jesli dla kogos GT to zalosna, nie rozwiajaca sie seria?
No ale jak ktos juz pisal, dzieci dostaly konsole i nie potrafia sobie wyobrazic ze ktos ma inne preferencje...
Zreszta jest to doskonale odzwierciedlone przez te komentarze - bachora nie stac na gry wiec namowil rodzicow na X'a, ale w glebi dalej sika na mysl o Ps3 i truje innym ****.
Bo dorosla osoba zmienila by konsole i oszczedzila tego innym.


A do wszystkich marudzacych:
Jesli tak bardzo nie odpowiada wam X, to wypie****** do sklepu po Ps3 i na inne forum, bo sluchanie tego jeczenia robi sie nudne.
Jesli kochacie Ps3 a X'a macie bo da sie go przerobic, to jestescie zalosni...
 

Tyran

Użytkownik
Użytkownik
Sranie w banie która konsola lepsza obie są dobre i taka jest prawda każda ma swoje plusy i minusy. Jeżeli na PS3 i Xbox360 wychodziły te same gry to podniecalibyście się że na jednej jest trochę gorszy antylising na drugiej tekstury wyraźniejsze. Xbox ma RROD a PS3 YLOD wprawdzie trochę rzadziej występuje ale na sony jest tylko rok gwarancji a na RROD aż 3 lata. Moim zdaniem pad z ps3 gorzej leży w dłoni niż ten z xboxa. O tym że na xboxa rok wcześniej mieliśmy gta IV już nie pamiętacie jak płakali fanboje sony. Mnie najbardziej rozśmiesza jak podniecają się heavy rainem albo halo.
Dla mnie np te gry są zwyczajne nie wnoszące nic specjalnego bo kto grał w The longest journey lub dreamfall ten wie co to prawdziwa przygodówka, a tak samo z starym dobrym Solider Of Fortune mam dużo więcej frajdy niż z halo.

W powyższych wypocinach chodzi mi o to że ludzie są różni czarni - biali, głupi - mądrzy, brzydcy - ładni, jedni lubią BMW a drudzy malucha itp dzięki temu że są takie wspaniałe konsole jak Xbox i Ps możemy się cieszyć niższymi cenami konsol, lepszą walką o klienta, lepszymi grami itp itd.
 

ziombel86

Banned
Użytkownik
i kto tu jest gnojkiem? Ja tylko stwierdzilem fakt ze ps3 ma duzo lepsze exslusivy niz xbox. To jest sprawa oczywista dla mnie i nie tylko. Ale esxclusivy stanowia zaledwie pare procent wszystkich gier i to jest maly problem. I nie mam tak nasrane w glowie jak ty ze jak kupilem (za swoje pieniazki gnojku, nie dorobiaj swoich "faktow") to nie moge zauwazyc oczywistych zalet ps3. Nie jestem zadnym fajnbojem jak ty. Potrafie rozroznic zalety i wady ps3 oraz xboxa. Nie traktuje negatywnych faktow na temat xboxa jak osobista obraze. Zacznij myslec racjonlanie potem wchodz na forum
Z taka grafika jaka bedzie mialo gt 5 to i malo nowosci ujdzie. Bo taka np forza 3 w porownaniu do gt jest brzydka a i nowisci tam zawiele nie widze.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Sranie w banie która konsola lepsza obie są dobre i taka jest prawda każda ma swoje plusy i minusy. Jeżeli na PS3 i Xbox360 wychodziły te same gry to podniecalibyście się że na jednej jest trochę gorszy antylising na drugiej tekstury wyraźniejsze. Xbox ma RROD a PS3 YLOD wprawdzie trochę rzadziej występuje ale na sony jest tylko rok gwarancji a na RROD aż 3 lata. Moim zdaniem pad z ps3 gorzej leży w dłoni niż ten z xboxa. O tym że na xboxa rok wcześniej mieliśmy gta IV już nie pamiętacie jak płakali fanboje sony. Mnie najbardziej rozśmiesza jak podniecają się heavy rainem albo halo.
Dla mnie np te gry są zwyczajne nie wnoszące nic specjalnego bo kto grał w The longest journey lub dreamfall ten wie co to prawdziwa przygodówka, a tak samo z starym dobrym Solider Of Fortune mam dużo więcej frajdy niż z halo.

W powyższych wypocinach chodzi mi o to że ludzie są różni czarni - biali, głupi - mądrzy, brzydcy - ładni, jedni lubią BMW a drudzy malucha itp dzięki temu że są takie wspaniałe konsole jak Xbox i Ps możemy się cieszyć niższymi cenami konsol, lepszą walką o klienta, lepszymi grami itp itd.
więc najlepiej mieć dwie :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom