1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co mam dalej robic w fight night 4 ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mrkotekPL, Lipiec 29, 2009.

1. mrkotekPL

mrkotekPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    cześć, mam pewien problem z grą fight night round 4, a mianowicie nie mam juz z kim walczyc...
    zdobylem swoj pierwszy pas, teraz juz mam nawet pare pasów i nie mam z kim walczyc. czy sa moze jakies turnieje w tej grze, w ktore trzeba jakos wejsc, cos w stylu co bylo na poczatku takie turniej. mam juz range hall of famer (czy jak to sie tam pisze) i gdy chcem sobie ustawic na jakas date walke to sa tyko przeciwnicy slabsi ode mnie. moze musze przeniesc sie na jeszcze wyzsza wage ? ale jzu sie wczsniej przenioslem i dostalem acha. a to ejst zdjecie:

2. Lotnik421 Xbox One

3. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jesteś najlepszy w swojej wadze musisz tylko teraz bronić tytułu czyli walczyć ze słabszymi od siebie w rankingu

4. mrkotekPL

mrkotekPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z muhamedem ali juz walczylem 2 razy :D
    czyli mam walczyc walczyc walczyc. i ile mam to robic? kiedy wreszcie przejde gre?

5. korba-dawid

korba-dawid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Korne ( koło Kościerzyny )
    jedyne co ci zostało to bronić wagę bądz przenieść się na wyższą wagę i tam próbować stać się najlepszym

6. mrkotekPL

mrkotekPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no a jak mam sie niby przeniesc na wyzsza wage?

7. korba-dawid

korba-dawid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Korne ( koło Kościerzyny )
    skoro pisałeś że sie już kiedyś przeniosłeś i dostałeś to wiesz raczej jak to zrobic :D

8. mrkotekPL

mrkotekPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no tak, dostalem wiadomosc i pisalo cyz chcem sie przeniesc no to sie przenioslem a teraz nie ma takiej wiadomosci, w ogole grales w ta gre korba dawid ?

9. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ludzie po co się wypowiadacie jak nie znacie gry?

Jesteś w najcięższej kategorii wagowej(bo przeniosłeś się raz Adamkiem a on jest nizszej o jedno oczko). Żeby "przejść" legacy mode musisz osiągnąć tytuł The Greatest of all time(G.O.A.T) i dać w legacy menu-> retire fighter. Wtedy wpadną ci wszystkie achievementy za poprzednie tytuły. Po prostu sprawdzaj w zakładce co ci zostało aby osiągnąć najlepszy status(90% wygranych walk musisz mieć, ponad 90% sympatii kibiców i takie typu rzeczy). Jak masz wszystkie "zaptaszkowane" to dajesz retire czyli przechodzisz na zasłużoną emeryturę.

10. mrkotekPL

mrkotekPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    okej dzieki raps, przynajmniej jedna osoba wypowiada sie, i wie co mowi..

Wczytywanie...

Poleć forum