1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co mam zrobić ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez minimaki22, Lipiec 25, 2011.

1. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam dziwny problem z xboxem ( wersja elite ) data produkcji 2007-07-14. Kiedyś działał normalnie, potem wyskoczyły 3 czerwone diody ich kod to 0111 i xbox działał normalnie tylko migały te 3 diody. Pózniej gdy go włączyłem juz xbox się nie włączał i kod 3 czerwonych diod był 0110. To juz myslalem ze się zepsół i zostaje mi tylko serwis. Ale po 2 tyg. tak z ciekawości go włączyłem i znowu działa z kodem błędu 0111. Nie wiem co zrobic mam ? czy oddac go do serwisu np. tutaj SERWIS X360 3 DIODY ROD E73 E74 REBALLING POZNAŃ!! (1721697450) - Aukcje internetowe Allegro. Naprawde nie wiem co robić i nie wiem co się dzieje z moim xboxem . Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Szczerze, to masz bardzo duzo mozliwosci. Ja bym zrobil, tak, ze sprzedalbym tego xboxa na allegro, a pozniej dolozyl i kupil jaspera/slimke ;) Poniewaz, jak oddasz do serwisu to predzej czy pozniej, znowu moze sie cos stac.

4. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprzedawać go nie będę, ale nie wiem co oznaczają te 3 czerwone diody z kodem 0111. Mógłby już się zepsuć na dobre i bym wysłał do serwisu ale on raz działa z kodem 0111 a raz nie działa i jest kod 0110.

5. GreenPeace

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Tylko, ze jak dasz do serwisu to i tak duże prawdopodobieństwo, ze sie zepsuje i pieniądze poszłyby wtedy w błoto :p

6. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie sądzę żeby się szybko zepsuło po naprawie w serwisie, kiedyś naprawiali mi 3 diody w 1 xboxie i grałem ponad 2 lata po wizycie w serwisie i padł mi napęd a nie powróciły już 3 diody. Nie mam hajsu na nowego xboxa znowu. Wie ktoś co oznaczają 3 diody czerwone z kodem 0111 ??

7. GreenPeace

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
  8. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmm napisałem maila do jednego z serwisów i zobaczymy co odpiszą.

9. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  10. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. o9d6

o9d6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawie
    Przegrzanie pamięci, CPU itd. Ogólne przegrzanie konsoli, trzeb radiatory sprawdzić.

Wczytywanie...

Poleć forum