1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co Microsoft szykuje w związku z E3 2011?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez arkadiusz_89, Maj 18, 2011.

1. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Microsoft uruchomił swoją oficjalną stronę internetową o E3 2011, dzięki której dowiedzieliśmy się, jakie atrakcje firma przygotowała dla graczy i mediów w tym roku.

W zanadrzu jest sporo niespodzianek, ale z potwierdzonych wydarzeń mamy oczywiście to najważniejsze, czyli konferencję prasową, która odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca o godzinie 18.30 czasu polskiego, i będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem internetu. Spodziewamy się interesujących zapowiedzi, nie tylko gier na Kinecta.

Na ten sam dzień zaplanowano też sesję pytań i odpowiedzi z Cliffem Bleszinskim z Epic Games i odpowiedzialnym za rozwój Kinecta Kudo Tsunodą. Nie zabraknie też pokazów najnowszych gier firmy. Z kolei wieczorem odbędzie się impreza Activision, spodziewamy się tam więc atrakcji związanych z Modern Warfare 3.

Wtorek, 7 czerwca, poświęcony zostanie na spotkania z developerami, wliczając w to Petera Molyneuxa, twórcę serii Fable. Tego samego dnia odbędą się też prezentacje Gears of War 3, natomiast na środę zaplanowano pokaz Forza Motorsport 4 i towarzyszące temu niespodzianki.

Na miejscu będzie oczywiście ekipa Gamezilli, więc spodziewajcie się stosownych relacji, również wideo. Więcej informacji i materiałów znajdziecie na oficjalnej targowej stronie Microsoftu.

Zrodlo: •• Co Microsoft szykuje w związku z E3 2011? | => Gamezilla.pl

najbardziej czekam na FM4, AW2 i oczywiscie nowe GTA ! :D

a Wy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tactlessczak27

tactlessczak27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ymmmm nie moge się doczekać.....

4. rumburak80

rumburak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja czekam na gameplay z xowego Battlefield 3 .

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gears of War 4 i nic więcej mi nie potrzeba.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak czekam i czekam na nextgen żeby zobaczyć co tam wsadzą. Ale jak tak myślę. To niech nie zapowiadają. Obecna grafika (Wiedźmin 2, Metro 2033) na PC mi starczy, a dzięki temu że konsole stoją w miejscu i ograniczają PC, to nie ma potrzeby co chwilę wymiany hardware'u, a i tak pogram we wszystko na max. Niech Xbox 360 żyje jak najdłużej :D

7. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wierzę, pierwszy raz czytam jakieś miłe słowa Hextora ; p
    No chyba, że jego inteligencja przewyższa moją o kilka razy i to była ironia...

Szczerze mówiąc wątpię, że dowiemy się czegoś nowego na temat nextgena.

8. Tommac

Tommac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ciekawe czy czeka nas jakaś duża niespodzianka :D Mam nadzieję że nie zobaczymy w tym roku next-genów :)

9. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na zapowiedź nextgena nie liczyłbym. Za wcześnie moim zdaniem. Najprawdopodobniej XBOX 720 czy jak kto woli XBOX 3 zostanie zapowiedziany na E3 w 2012 r.

10. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    GeOW3, Forza 4 i Fable 4 :D. Ciekaw jestem ex'a od Cryteka.

Ciekawe czy nowy PGR będzie...

11. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    project gotham? nie bedzie bo bizare creations juz nie istnieje z tego co wiem a szkoda
    ale ten czas szybko leci a tak niedawno kazdy pisał o kinect i xbox slim a tu jjuz kolejne e3
    ja najbardziej i tak czekam na konferencje nintendo, jestem ciekawy co oni tam wymyslą z ta nową konsolą

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja bym chciał żeby konfa M$u była lepsza niż rok temu, bo też będę oglądał na żywo : D Chociaż rok temu bardzo mi się podobało, pomimo tego że inni pisali coś w stylu: M$ się poniżył, żenada w porównaniu do Sony, wstyd mi za Microsoft i tak dalej. Next gena nie będzie bo konsola jest w sile wieku, po co mieliby wymieniać stare konsole na slimy 250gb ? nie opłacałoby im się to gdyby za rok miał wychodzić następca Xboxa. Mam nadzieję że dzięki XGD3 developerzy upchną w tym 1gb coś dobrego i pomocnego, co pozwoli na jeszcze dłuższe życie konsoli ( a właśnie 1gb więcej na płycie, przecież to widać że jest to po to, by X360 był jak najdłużej aktualny) i np w Assassin's Creed Revelations coś skonwertują grafikę tak, by miała synchronizację pionową :>

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    E3 2011? GTA V! Gameplay z Forzy 4 , singla z GoW 3 , gameplay z F1 2011 i konsola Nintendo. Dziękuję za uwagę.

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Byle też było jakieś info o tym Codename Kingdoms od Crytek'a bo bardzo czekam na tą gre.
    A GoW3,Fable 4 (?),Alan Wake(?),Forza 4 i oczywiście MW3 też mnie baardzo interesują :)

15. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja bym na to ,,dzieło'' Crytek zbytnio się nie napalał , bo ostatnio czytałem gdzieś , że ma to być gra dopasowana do Kinecta . Jakaś pierwszoosobowa nawalanka , czy coś ten.... W każdym razie , nie warto w tym momencie pokładać wielkich nadziei.
    Ale Crysis 2 jest świetny , więc poczekam...

16. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    Licze na 3-4 nie zapowiedziane jeszcze exy dla zwyklych graczy. Mam jednak zle przeczucia i wydaje mi sie ze w tym roku MS skupi sie glownie na kinectcie:mad:
    MS powinien zapowiedziec nowa konsole. Przynajmniej podac jakas specyfikacje.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Codename Kingdoms, Gears of War 3, Forza Motorsport 4, Modern Warfare 3, Battlefield 3.

18. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    GTA V!!!!, Codename Kingdoms, Gears of War 3, Forza Motorsport 4, Modern Warfare 3, Battlefield 3.

20. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Oczywiście na pierwszym miejscu Alan Wake 2 i battlefield 3, lecz kątem oka spojrzałem na kierownice i licze na Forza4.;D

21. Robsio3

Robsio3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Wie ktoś może gdzie będzie emitowane E3 z Polskim lektorem?

Wczytywanie...

Poleć forum