1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co może być przyczyną?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Malpiszon, Maj 11, 2010.

1. Malpiszon

Malpiszon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    Szukałem po forum, ale nie znalazłem dokładnego odzwierciedlenia mojego problemu(jeśli jednak, gdzieś takowy przeoczyłem z góry przepraszam), więc postanowiłem założyć nowy temat z prośbą o jakąś konkretną opinie.

Mam przerobioną konsolkę na ix 1.6 z napędem Hitachi, już od jakiegoś czasu miewałem problemy z wczytywaniem płyt, a mianowicie napęd nie znajdywał mi płyt za pierwszym razem, musiałem otwierać i zamykać napęd kilkukrotnie i dopiero wtedy znajdywał mi grę. Od soboty zrobiło się tragicznie aby dobić się do płyty czynność otwierania i zamykania tacki trwała około 15 minut.
    , napęd rzęził jak cholera, a konsola czasami zawieszała się. Odgłos napędu denerwował mnie tak, że zainstalowałem grę na dysk. Wczoraj stało się coś co zmusiło mnie do napisania tego tematu, a mianowicie w trakcie grania(z dysku) konsola znów zawisła i odmówiła dalszej współpracy, więc ją zrestartowałem przyciskiem "POWER". Po ponownym włączeniu konsoli ukazał mi się RRoD, a w przypływie strachu wyłączyłem klocka. Jakoś po godzinie znów uruchomiłem I'xa i ku mojemu zadowoleniu RRoD zniknął. Mam nadzieje, że ten opis pozwoli osobom, które mają szersze pojęcie o konsolach na odpowiedzi.

a teraz pytania:
    Co mogło być przyczyną zwisów klocka.
    Co mogło być przyczyną RRoD'a
    Czy długotrwałe wczytywanie płyt może mieć związek z źle wgranym frimewarem??
    Czy RRoD może sę powtórzyć i dobić mnie na amen. :p

Z góry dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi.
    Pozdrawiam
    MalpA

2. Lotnik421 Xbox One

3. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Twoja konsola się już sypie,nie pociągnie za długo.Jeżeli znowu wyszkoczy ci rrod to sprawdz kod błędu podejzewam ze przegrzanie bo po chwili ochlanela i dzala dalej,a naped albo do czyszczenia albo do wymiany.

4. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    jeszcze sprawdź czy są kable dociśniente

5. Malpiszon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    a mogło się tak zdarzyć, że ten RRoD to wina napędu?? i czy umierający napęd może spowodować zawiśnięcie konsoli nawet w trakcie gry z dysku??

6. Push The Tempo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Ehh... wątpie ,w sumie to też sie nie dziwie zze miała zwiechy skoro "bawiłeś" się napędem ,a jaki model płyty głównej? radze Ci wymienić paste termoprzewodzącą lub oddać na gwarancje jeżeli jeszcze masz.

7. swistak1100

swistak1100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dokładnie.. Nie słuchaj wypowiedzi "Klocek Ci Pada", to odpowiedzi cwiercinteligentow:) Podopinaj kable, bo napewno ktoryś się poluzował i wyskoczyl RRoD. Mialem tak samo. Pozdrawiam!

8. Malpiszon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    raczej ciężko oddać na gwarancje przerobioną konsolkę ;) co do płyty to nie wiem jaką mam :p

i poluzowany kabelek jest przyczyną zwiech ixa?? chyba nie do końca... ;p

9. Push The Tempo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Poszukaj jakiś tani,dobry serwis w twojej okolicy niech ogladną konsole,napewno pójdzie do wymiany pasta termoprzewodząca.A czy napęd czyta Ci dobrze oryginalne gry? czy po prosru masz zrysowane piraty,jak byś dał do "serwisu" to powiedz mu żeby Ci oglądnął napęd i go przeczyścił.To tyle w temacie dalej musisz sobie radzić sam.Pozdrawiam.

10. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    zwiech nie ale rrod to juz na pewno tak

11. zeetu

zeetu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    podstawa to odczytać kod błędu spekulować nie ma co ...

Wczytywanie...

Poleć forum