1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co moze być przyczyną?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soer, Grudzień 25, 2010.

1. soer

soer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem niedawno przerobioną konsole wersja premium z dyskiem 20gb jednak mam problem nagrałem na płytę DL Verbatima tekkena 6 którego wcześniej przepuściłem przez abgx 360 i wszystko było ok konsola czyta płyta do pewnego momentu i pojawia się ekran z napisem xbox 360 spytałem poprzedniego właściciela konsoli i mówi ze przerabiał ją na początku 2009 roku i wydaję mi się że mam za starą wersję przeróbki która czyta tylko wave 1i 2 proszę o porady co mam zrobić

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cirdan

Cirdan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainwestoać 50zł w najnowszą "przeróbkę'' lub patchować gry na niższy wave...
    Do patchowania polecam 360WavesPatcher...łatwy w obsłudze i za jego pomocą możesz też ściągnąć interesujący cię wave.
    Pozdrawiam!

4. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    lub samemu przerobic

5. soer

soer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    samemu wolę nie kombinować Dzięki i czy dobrze nagrała się płyta skoro pokazuje że zajęte jest na niej 173mb? i czy po spatchowaniu mam 100% pewności ze gra będzie działać?

6. soer

soer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spatchowalem grę def jam rapstar(wave6) na wave 3(mam iXtreme 1.51) programem 360WavesPatcher_1.2.2 poniżej screen z Abgx360

http://img825.imageshack.us/i/beztytuuhpo.png/

czy tak przygotowany obraz płyty mogę nagrać na płytę??

7. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    tak tylko nie lacz sie z live bo dostaniesz bana,

8. Infernalisss

Infernalisss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli siępat****e to wtedy 100% pewność na bana ja wolę dać do przeróbki i będzie spokój

Wczytywanie...

Poleć forum