1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co myślicie o tym!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez karolixx2, Grudzień 2, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. karolixx2

karolixx2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam i mam do pytanie co Myślice o tym. opłaca sie?? http://allegro.pl/zestaw-xbox-360-elite-z-lt-3-0-komplet-nowy-i4840082273.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. karolixx2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dodam że pisali mi ze płyta główna corona v6

4. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A Corony nie były przypadkiem tylko w slimach robione? Coś mi tu śmierdzi jakimś kantem. No i gdzie 450 zł za Elite, chyba koleś na głowę upadł. I to jeszcze bez dysku (Cwaniak drobnym druczkiem w mało widocznym miejscu napisał). I nie pisz posta pod postem.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Płyty corona tylko w slimach . Jak bez HDD to za drogo.

6. karolixx2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Nie bier tego! Ciekawe jak ma taką płytę jak te płyty były montowane w Slimkach. Poza tym konsola powystawowa , czyli możesz się zdziwić co do jej wyglądu/działania gdy dostaniesz ją do rąk. Do tego brak dysku, pendrive nie załatwi sprawy ponieważ niektóre gry wymagają Dysku. Do tego nie ma prawdziwych zdjęć przedmiotu.

Na prawdę daruj sobie .

Nie chcę tu nikogo oczerniać ale sam po sobie się przekonałem, że z przedmiotami powystawowymi to jest jedna wielka ściema i wszyscy sprzedawcy działają na takiej samej zasadzie ich sprzedaży.

Edit: Poczytaj negatywne komentarze sprzedającego na Allegro i weź pod uwagę, że możesz przeżyć taką samą przygodę .

Gdy są jakieś problemy to naskakują od razu na kupującego. Jednym słowem źródło nie pewne, loteria . Jeśli kupisz to albo dostaniesz coś w miarę dobrego albo dostaniesz złom i będziesz się uganiał ze sprzedającym.

Na własnych doświadczeniach opcja druga bardziej prawdopodobna. Przedmioty "powystawowe" omijać z daleka.

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zapraszam tutaj:

http://xboxforum.pl/co-kupic-135/czy-oplaca-sie-kupic-tego-xboxa-204244/

Powinien warn lecieć za nazwę tematu ...ehhh
    Kosz

Wczytywanie...
Status Tematu: