1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co na pendrive.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krizzo, Wrzesień 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krizzo

Krizzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hiho.

Załóżmy, że mam przerobionego xboxa.
    Co mogę przenosić na niego za pomocą pendrivea?
    Wiem, że mogę słuchać muzyki i dawać tapety.

Ale czy mogę ściągać na kompie np. tematy albo obrazki gracza, wrzucac je na pendrivea, a potem odpalać na xboxie?

Jesli tak to co jeszcze moge odpalac z pendrivea?

ZAWSZE DZIĘKUJE

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie możesz wrzucać przez pendrive anie tematów ani obrazków gracza:(

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    zrzucac nic nie możesz na Xa. tylko oglądac filmy i zdjęcia możesz, no i słuchac muzy:)

5. kris-t-off

kris-t-off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no właśnie, a nie da sie jakoś muzy z pendriva skopiowac na HDD bo szukałem i nic ;/
    mam przerobionego

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  7. szymerowski

szymerowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam xboxa360 arcade z dyskiem 20gb czy jak kupie pendriva bede mogl ogladac filmy,sluchac piosenek,tapete sobie ustawic w konsoli po sciagnieciu z laptopa czy piosenki bedzie mozna otwarzac w kazdym formacie np.mp3 i dema czy beda dzialaly i z jakich stron mozna to wszystko sciagac chodzi mi glownie o dema i dodadki do gier(nie mam przerobionej konsoli czy bedzie problem z tym wszytkim co wspomnialem) i jakiego pendriva kupic

8. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co wy za durnoty piszecie oczywiście że da się na pena wgrać jakieś tematy lub obrazki gracza bo ja sam tak robię.

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szymerowski, ty sie kiedys udusisz, zadajesz serie pytań jak z ckm-u z jednym tchem, weź ty chłopie o zdrowie dbaj.

Nie zaśmiecaj forum, odpowiedzi masz juz na nim, szukaj (jak nie wiesz jak, to przypomnij sobie czy gdzies nie widziales godzilli : O )

Oczywiście zalecam Ci także udanie się na studia związane z archeologią, połączysz tym samym swoje ukryte talenty z ciekawą pracą.

Całe życie przed tobą, patrząc na to jak dużo pytań zadajesz, jesteś jeszcze młodą latoroślą, także stosuj się do moich rad, a daleko zajdziesz.

Warn i zamykam.....

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum