Co najlepiej kupić?

DeadPL

Świeżak
Świeżak
Przepraszam, mam 600 max.650 zł i chciałbym kupić konsole z Jasperem, przerobioną, min 20 GB dysku, nie zbanowaną.Najlepiej Premium albo Elite.
Proszę o sugestię.
P.S. Mam na oku tą XBOX 360 ELITE Jasper (994688401) - Aukcje internetowe Allegro . Wydaje mi się ze dobra,ale nie wiem.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
daj spokoj, 600zl za konsole zbanowana i bez dysku :p
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
Ja na twoim miejscu kupiłbym nowego xboxa Arcade a z czasem dokupił dysk :)... bo jak jest nowy to masz pewność że wszystko z nim ok. bo nawet Jaspery zdarzają się po przejściach :)
 

domin147

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie jak kolega wyzej
 

Chuck

Banned
kup nowego arcade bedziesz mial pewnosc ze jest dobra i masz do tego gwarancje
 

yako

Użytkownik
Użytkownik
Ja moge zaproponować inne rozwiązanie.
w marketach RTV Euro AGD (dokładnie w Krakowie) widziałem konsole Arcade w cenie 699 zł.
A to co przemawia nad kupnem to możliwość rozłożenia płatności na 30 rat po 23,30 zł (prosic o rozłożenie na raty bez ubezpieczenia).
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jak lejesz na mutli to kupuj to z aukcji.Fakt bez dysku ale cena nawet taka sobie :)
 

DeadPL

Świeżak
Świeżak
ta konsola którą podałem nie jest zbanowana,a dysk wystarczy 20 GB znalazłem nawet tani na allegro 60 zł
"Konsola została zbanowana, ale ostatni update przywraca możliwość instalacji gier, a granie online jest możliwe dzięki programowi Xlink Kai" a i nie chce grac przez neta
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
to ja za 450zl chce puscic falcona z dyskiem ale bez pada. Wiec lepiej szukaj jaspera.
 

DeadPL

Świeżak
Świeżak
czyli jeśli dokupię dysk do tego xboxa dysk to mi się opłaca
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
ta konsola którą podałem nie jest zbanowana,a dysk wystarczy 20 GB znalazłem nawet tani na allegro 60 zł
"Konsola została zbanowana, ale ostatni update przywraca możliwość instalacji gier, a granie online jest możliwe dzięki programowi Xlink Kai" a i nie chce grac przez neta
Konsola zbanowana = brak jakiejkolwiek gwarancji, wydasz 600 zl a jak się zrypie to masz duży problem
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
Kup nową konsole ! masz w tej cenie a dodatkowo masz gwarancje i pewność że nic nie było przy niej robione (np. naprawa rrod'a)... na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał tylko przejrzał porządnie allegro/pojeździł po sklepach i kupił nowego Jaspera !
 

DeadPL

Świeżak
Świeżak
Nowy Arcade kosztuje +/- 600 a przerobienie 100 zł więc wychodzi na to samo tylko że jest gwarancja a na Jasperach to i tak zbędne.
 

leksior

Użytkownik
Użytkownik
arcade nowy
a potem dokup dysk 250 i bedzie lajtowo
i nie przerabiaj ;p
 

DeadPL

Świeżak
Świeżak
nie stać mnie na orginały
 

DeadPL

Świeżak
Świeżak
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej by było jakbyś kupił jakąś konsole z przed września zeszłego roku (żeby nie miała LiteOn v3 - bo go trudniej i drożej się przerabia) więc ta druga jest dobra,... wtedy za przeróbkę zapłacisz z 50zl... i masz nową przerobioną konsole za 750zl (czasami sprzedawcy przerabiają w cenie konsoli więc wyjdzie jeszcze taniej)
 

Do góry Bottom