1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co najpierw zakupić.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Oski1919, Sierpień 31, 2011.

1. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Otóż posiadam konsolę Xbox 360 Slim 4GB i zrobiłem sobie listę rzeczy którę chcę zakupić do końca roku i moje pytanie jest co powinienem kupić najpierw co kolejne itp., aby potem z luksusem i z grupą ludzi pograć w BF3.

Lista:
    HeadSet
    HDD 250GB
    3m. GOLD
    2100MSP.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lis3000

lis3000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to jak z grupą ludzi chcesz pograć to na pewno headset i wykupić golda.

4. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    1)HDD 250/120gb, 2) Gold najlepiej 12msc bo taniej wychodzi, 3) headset, 4)Msp

5. speeder114

speeder114 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Proszowice
    Ja bym najpiuerw kupił XBL Gold 12m, jeżeli chcesz grać multi. Póżniej HDD. Potem Headset i MSP.

Wczytywanie...

Poleć forum