1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co nowego znajdziemy w FIFA 12? Pierwsze, potwierdzone informacje!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Maj 27, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Nowy model fizyki zderzeń mieliśmy już możliwość podglądnąć, ale to nie koniec zmian.

EA Sports postanowiło nie zmieniać kierunku rozwoju serii i dalej dążyć do jak największego realizmu. Poza nowym systemem gry fizycznej, w którym każdy kontakt zawodników będzie na bieżąco analizowany i przekładany na sytuację na boisku, autorzy chwalą się nowym systemem dryblingu, ulepszoną inteligencją zawodników oraz ciekawszą grą w defensywie. Czyli dokładnie tymi samymi elementami, które demonstrował niedostępny już filmik.

To, jak wyglądają w FIFA 12 kolizje zawodników mogliście obejrzeć już we wcześniejszym wpisie.

Trzeba przyznać, że w porównaniu do zeszłorocznej gry poczyniono olbrzymi krok. Mam tylko nadzieję, że autorzy trochę stonują chęć zawodników do przewracania się przy mniejszych kolizjach. Warto dodać, że nowy silnik trafi tylko do wersji na PS3 i Xboksa 360.

Nowy drybling oznacza rozbudowanie poprzedniego systemu o nowe zwody, ale ma też ułatwić opanowanie piłką na niewielkiej przestrzeni i kontrolowanie tempa gry przez utrzymywanie się przy futbolówce czy szybkie akcje skrzydłami. Nie do końca to rozumiem, bo w FIFA 11 nie miałem z tymi elementami większych problemów, ale może faktycznie po odpaleniu gry będzie to powód do pochwalenia twórców.

Za zajęcie się grą w obronię mogę przyklasnąć im już teraz, bo w FIFA 11 ustawienie defensywnej taktyki w meczu z mocniejszym rywalem oznaczało głównie cofnięcie się piłkarzy, którzy potem pod swoim polem karnym razili nieudolnością ustawienia. Niestety, komunikat prasowy nie rozwija tematu tej nowości, więc na przekonanie się, jaki zakres obejmą zmiany musimy jeszcze poczekać.

Jest jeszcze kwestia inteligencji graczy, którzy mają teraz przypominać swoich odpowiedników z prawdziwych boisk nie tylko z wyglądu, ale i zachowania. Zauważymy to zapewne głównie grając przeciwko konsolowemu przeciwnikowi, który będzie konstruował swoje akcje tak, by wykorzystać silne cechy swoich piłkarzy.

Przemodelowany zostanie też tryb kariery, w którym na pewno dużo większą rolę będą odgrywały kontuzje pod postacią mniejszych lub większych urazów oraz morale zawodników, przekładające się na ich formę. Jedni przyjmą to z entuzjazmem, inni pewnie będą przeklinali mecz, w którym połamał się ich gwiazdor. Jak w życiu...

Tyle pierwszych informacji, które na pewno mogą cieszyć fanów realistycznych symulacji futbolu. Polecam jeszcze rzut okiem na pierwsze obrazki. Znalazł się na nich nawet nasz rodak z Arsenalu.

Maciej Kowalik

źródło : http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...emy_w_FIFA_12__M amy_pierwsze_szczegoly.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. shakall1977

shakall1977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie powinni wrócić do formy carery z 10 bo ta w 11 to kicha....a najbardziej denerwowało mnie w "zostań gwiazdą" że nawet jak byłem słaby lub kaleczyłem to trener nigdy mnie nie zmienił...mało realne ..

4. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poczekamy zobaczymy...Jak dla mnie gra zapowiada się świetnie :)

5. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    FIFA 12 była zamieszczona w CD-ACTION, tj. zapowiedź. Przeczytałem, że podobno ma być system obrażeń - czyli wszelkie złamania. Zapowiada się widocznie jak najbardziej dobrze, biegniesz, wślizg, złamanie otwarte.

6. toyorg

toyorg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Potęgowo
    Coś czuje że to będzie super! A PC'towcy znów będą marudzić.

7. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szkoda tylko że cały czas zajmują się samymi piłkarzami a nie zwracają uwagi na otoczke meczową jak klimat, kibice, grafika.. tylko później pecetowcy mają udogodnienie za pomocą przeróżnych graficznych modów a konsola musi tkwić w oryginale

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie kibicie i wygląd trybun stanął na fifie 09 albo i wcześniej, oby te obrażenia nie wynikały przy każdej kolizji.

9. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Kolejny krok do jeszcze większej dominacji nad PESem. Szkoda tylko, że Fifa nie ma licencji na LM :(

10. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Nie rozumiem jaki problem zrobić port na PC z wersji na Xbox'a. Tylko tracą potencjalnych nabywców na Pc.

Wczytywanie...

Poleć forum