1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co o tym myślicie 3 diody

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez arni100, Czerwiec 2, 2008.

1. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam wszystkich,dzisiaj z rana zachciało mi się regulować laser przy konsoli,wszystko poszło okey do pewnego momentu,po regulacji,sprawdziłem czy wszystko pyka,okazało się że tak,złożyłem konsolkę i po odpaleniu jej doznałem szoku pojawiły sie trzy czerwone diody,myślę sobie rozbiorę jeszcze raz i zobaczę co się dzieje,po rozbiórce odpalam konsolkę a ona chodzi,składam 3 diody rozbieram chodzi tak chyba z 5 razy,w końcu złożyłem ją ale bez śrub mocujących górna pokrywę i jak na razie chodzi bez problemów,może jak ją skręcam to gdzieś są naprężenia i luty puszczają,pomału muszę się chyba szykować na serwis,co o tym myślicie,pozdrawiam!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: co o tym myślicie 3 światełka

Takiego przypadku to nie widziałem :D Dziwne, może jakieś przebicie albo oś w tym stylu.

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

A gdy masz te diody to pokazuje ci się coś na ekranie?

5. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

nie jak palą mi się te diody to konsola wcale nie startuje,ani wentylatory nie ruszają ,nic dosłownie trup

6. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: co o tym myślicie 3 diody

heh . może odkryłeś prawdziwą przypadłość 3rod :p a każdy wydawał po 200stówki ...a wystarczy odkręcić śrubki :D .

7. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława

Hehe, a to ciekawe bardzo.

8. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

kumpel jak to zobaczył a ma xboxa 360 też tyle że nowego to o mało sie nie obalił ze śmiechu

9. Laska

Laska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Człowieku nakręć film jak to się dzieje i wstaw na Amerykańską scenę jak ktoś z Microsoftu to zobaczy to się dopiero zdziwi :D A ludzie na całym świecie będą mieć polewę.

10. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

z tym filmikiem to dobry pomysł ale wolę już tego nie sprawdzać bo czasami zostanie na stałe,póki chodzi nie ruszam już go więcej,chociaż rączki mnie swędzą i długo mogę nie wytrzymać

11. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Zdziwiony jestes? Ja sie nie dziwie a wiesz czemu ? Twoj kod bledu to najprawdopodobniej 0001 , czyli problem z napieciem w konsoli (rozpoznane po ty ze wiatraki sie nie ruszaja ) Sprawdz , czy miejsce na wtyczke ci chodzi w kazda strona , i czy na zasilaczu jak zakladasz gorna obudowa to nie swieci sie czerwona dioda . Laska , ty lepiej siebie wstaw na youtuba

12. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

z wiatrakami niby wszystko okey,mam stracha że się spieprzy na amen jak zacznę grzebać za dużo, poczekam zobaczę co będzie się działo ,dzięki za odpisy pozdrawiam!!

Wczytywanie...

Poleć forum