1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co o tym myslicie? Nowa konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kopecioch90, Listopad 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam was na wstępie wszystkich :)

Siedzac tak wlasnie cos mi wpadło do głowy

Poniewaz moja konsola zostala zbanowana nie obrazilem sie na M$ polecialem i kupilem 2 , liczylem sie z banem ,szkoda tylko ze save stracilem okej tak wiec do sedna tematu

Udalo mi sie zakupic noweczke z 2007.12 z falconem i napedem benq :D

Pierwsze co zrobilem to format dysku ze zbanowanej konsoli

Podlaczylem internet do xboxa sciaglem najnowszego dash'a
    Po aktualizjacji odrazu odlaczylem internet i rozkrecilem ixa i pamparam ixtreme 1.61

I teraz konsola nie bedzie podlaczana do internetu

I na finisz tematu tlumacze o co mi chodzi i czekam na wasza opinie :D

Teraz pogram na ofline i zaznaczam nigdy nie podlacze xboxa do internetu ALE ALE kiedy bede mial taki zamiar to wgram org. FW i dopiero podlacze co o tym sadzicie ?

Sadze iz nie ma mozliwosci sprawdzenia przez M$ ze mialem flash napedu pozniewaz nie podlaczalem xboxa z CFW do internetu , a kiedy to by nastapilo ponownie serwer XBL widzial by ponownie oryginalne FW ktore bylo fabrycznie :)

Co sadzicie o tej metodzie ?

Glownie chodzi mi o to ze mam duzy zbior starych gierek oryginalnych na ktorych chcial bym moze kiedys pograc live

Pozdrawiam wszystkich

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Jak wgrasz oryginalny FW to bana nie dostaniesz :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum