Co o tym myslicie?

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Znalazlem aukcje:

E374 250GB HDD dla Xbox 360 (Czarny) NOWY (1365044278) - Aukcje internetowe Allegro

facet mi napisal ze nie producentem nie jest microsoft, jak myslicie,czy warto to kupowac?
Z gory dzieki.
PS.Dziwnie jest opuszczac grono swiezakow :)
Edit:
i cos takiego:

http://allegro.pl/250gb-microsoft-dysk-twardy-do-konsoli-xbox360-hdd-i1401177324.html

pisze ze oryginalne ale na obudowie nie ma 250hdd tylko napis xbox
 

TigraTeam

Banned
Podroba za ta cene nie warto
 

Gienia

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z użytkownikiem nad mną
 

Sir Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Jezusie maryjo chrystysie. Za podrobe 2 banki :x ?. Oryginal kupisz za tyle.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Kup ten za 169 :)
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za Wasze baaaaaaardzo szybkie opinie. Naprawde jestem wdzieczny,bo jeszcze krotka beda trwac,i chcialem kupowac.
To raczej bedzie ok?:

DYSK 250GB do Microsoft XBOX360 /Skl PlayZone W-wa (1387736523) - Aukcje internetowe Allegro

Jesli nie,dajcie znac.

Edit: ten za 169 jest raczej pogroba,czy oryginalny? I jesli podroba,czy to bedzie dla mnie niebezpieczne(dla iksa i dla live-czy mnie nie zbanuja)?
 

Sir Dejv

Użytkownik
Użytkownik
W sumie ten podspodem tez podroba, no ale coz twoj wybor pisze ci ze kompatybilny z wszystkimi x'ami bez slimki.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Każdy sformatowany pod klocka będzie ok, pytanie czy chcesz oryginał czy ma po prostu działać.
 

Czery

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie które zapodałeś to podróbki są... warto? Ja bym troche dołożył i kupił oryginał i się niczym nie przejmował.
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Ten tez podroba:

DYSK 250GB do Microsoft XBOX360 /Skl PlayZone W-wa (1387736523) - Aukcje internetowe Allegro

??!! Sory za lekkiego spama ale nie wiem czy nie przeoczyliscie edita
 

michal158

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie masz Slima to możesz kupić. Ten facet ma 3420 aukcji i tylko 3 negatywy.

Ja jeśli bym wybierał to kupiłbym sobie np. ten:
NOWY DYSK 250 GB
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podroby.
O bana nie masz co sie martwic bo M$ za to nie banuje, tak wiec mozesz kupowac podrobe.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a co za roznica czy oryginal czy nie?

Poza tym MS nie produkcuje dyskow tylko kladzie do konsola hitachi, fujitsu i czasem Segate. A tamte to WD a dla mnie to firma bardziej zaufana jak dwie pierwsze. no i na WD masz 3 lata gwarancji.
 

TigraTeam

Banned
Roznica moze byc w jakosci wykonania obudowy jak przyjdzie to sie kolega moze przestraszyc poza tym nikt tego nie kupil:)
 

Do góry Bottom