1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co-op (PC)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yaqub, Czerwiec 1, 2011.

1. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poszukuję gry dobrej na kooperacje z kolegą (PC, przez internet). Jakieś pomysły oprócz:
    RE5
    L4D (2)
    GoW
    CoD
    SWAT 4
    DS 1 i 2
    Killing Floor
    EE, AoE, Tota War
    Borderlands
    Diabolo (2) i inne baldursy, Sacred (2)
    Portal 2
    Serious Sam (2)
    Alien Swarm
    Lost Planet (2)
    Magicka
    Arma (2)
    OF

Może być każdy rodzaj gry, ale najbardziej pasowałyby mi RPG, RTS (ale starsze tzn. rok akcji poniżej 1900), strzelanki
    nie MMO, nie futurystyczne
    :cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z gatunku RTS polecam każdą grę serii C&C ( Red Alert itd ), Age Of Empires. Ze strzelanek swego czasu świetnie się bawiłem grając z kumplem w Rainbow Six: Las Vegas 1 i 2

4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapomniałem dodać, że nie futurystyczne - C&C. A w AoE napisałem, że już obczaiłem :). Vegas też patrzyłem, ale szukam czegoś na dłuższą metę. Ta gra wydaję się na coopa na jeden raz.

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Coop w R6 Vegas nie jest na jeden raz - oprócz długiej kampanii czeka tam na Was tryb 'Coop Terrorist Hunt' - czyli zabijanie terrorystów na dużych mapach - sami ustalamy ile ma ich byc, jakie będziemy miec wyposażenie itp... Naprawdę POLECAM!

Wczytywanie...

Poleć forum