1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co oznaczają skróty XGD2..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez akon89, Sierpień 12, 2013.

1. akon89

akon89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Z racja,że daawno temu kiedyś miałem konsole,ale do dnia dzisiejszego kiedy zakupiłem Xboxa elite LT+ 3.0 wiele się pozmieniało,a szczególnie w nazwach. Chciałbym wiedzieć co oznaczają skróty np.XGD2,XPG,DL.
    Drugie moje pytanie,czy jeśli jest napisane,że gra jest od LT+1.9, XGD2 to którą wybrać,czy nie ma to znaczenia??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Karaczi

Karaczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    XGD2 to starcze zabezpieczenie gry, na lt3.0 ściągaj wszystko i puszczaj przez program ABGX360 iso i nagrywaj :)

4. akon89

akon89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy jeśli jest na LT+2.0 to program ABGX360 przerobi to sobie na nowsze oprogramowanie jeśli zmienię w ustawieniach na level 3??

5. Karaczi

Karaczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak, ustaw level 3 i on sciągnie wszystko co jest najnowsze do twojej gry i wtedy spokojnie będziesz mógł nagrywać i grać.

Wczytywanie...

Poleć forum