1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co po politechnice ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dzokej, Kwiecień 5, 2013.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Witam,
    Zamierzam wybrać się do Liceum ogólnokształcącego na politechnikę. Jestem dobry z matmy, reszta przedmiotów idzie mi przeciętnie. Na co mogę iść po politechnice ( studia), coś żeby wiązało się ogólnie z matematyką ?

Mam ten dylemat od kilku dni, i nie wiem co robić teraz, czy wybrać się na inny kierunek, czy co ?:)

Wiem dziwny temat nawet jak na off top :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Idz sobie na informatykę, programowanie. Bedziesz sie uczyl w 70 procent matematyki. Jak bedziesz dobry to pływasz w kasie :]

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Nie chciałbym całe życie spędzać przy kompie, chce żeby to było dla mnie tylko rozrywka w wolnej chwili, a nie siedzenie przy nim, tak żebym go znienawidził :) Ale dzięki za propozycje :)

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Powiem ci tak :) ja skończyłem informatykę na specjalizacji budowy i administracji sieci. Na codzień pracuje jako informatyk admin sieci lan&voip, spędzam dziennie 8h na kompie w pracy. Jak chce się zrelaksować to idę na piwo z kolegami lub do kina. Nie zamieniłbym tej roboty na żadną inną, no ale każdy robi to co lubi.

Ważne żebyś poszedł na to, co pomoże ci dostać pracę która będzie dawała ci satysfakcje i radość. Jeśli miałbyś iść na byle co, to lepiej założyć firmę i olać studia :]

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    No właśnie wiem, ale nawet nie wiem jaką da mi w przyszłości matematyka( nawet google nie pomogło :p).

Może jestem jeszcze za młody żeby wiedzieć o takich rzeczach, ale jestem po prostu ciekaw czy po polibudzie będę miał pracę związaną z matmą :)

Ale w sumie nawet trochę mnie przekonałeś ale bym się jeszcze chciał coś dowiedzieć od innych, może ktoś miał podobny problem?:)

Wyslane za pomoca kartofla na korbke

7. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jeszcze tysiac razy zmienisz zdanie :)...a i nie tylko po zawodowce mozesz isc na polibude, po LO doskonale tez :)

Poleć forum