1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co potrzeba żeby ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez katarzyna9191, Styczeń 31, 2015.

1. katarzyna9191

katarzyna9191 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie co musiałabym zakupić żeby zgrywać obraz na komputer z xboxa ( chodzi o nagywanie takich filmów jak robię to Youtuberzy np. podczas otwierania paczek fifa 15) Przepraszam za chaotyczne wytłumaczenie i z góry dziękuje za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja mam striper (aktywny splitter) + avermedia hd2 ale jeśli masz zamiar nagrywać tylko z xboxa i z włączonym kompem to możesz poszukać tanszego sprzętu jak roxio.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. Skater

Skater Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Avermedia game capture HD
    Poradnik:

Wczytywanie...

Poleć forum