1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co potrzebne do LT+??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzysiek - Zamość, Listopad 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krzysiek - Zamość

Krzysiek - Zamość Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam takie szybkie pytanie: posiadam XBOX Arcade napęd LiteOn z wgranym LT 2.0 (w serwisie). Chciał bym zrobić następny flash 3.0 już sam jak tylko wyjdzie. Posiadam klucz napędu, przewód sata do płyty głównej PC. Czy coś mi jeszcze będzie potrzebne do samodzielnego wgrania LT 3.0???

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Przede wszytskim mozg i umiejetnosc czytania tutoriali ze zrozumieniem :) Przydalby sie jeszcze kompatybilny chipset na mb, ale musialbys miec pecha, zeby nie gralo. W razie co kontroler via na pci. To wsio

4. Krzysiek - Zamość

Krzysiek - Zamość Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tutorial przeczytam:D, co do kontrolera sata to dostałem razem z komputerem jak kupowałem więc powinien być dobry :)

5. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Aha to najpierw pytasz potem czytasz .

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum