1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co potrzebuję do nagrywarki iHas ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FiFiPrison, Luty 1, 2013.

1. FiFiPrison

FiFiPrison Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam xboxa 360 premium. Zainstowałem na nim ostatnio najnowszy dash ( nie wiem czy to błąd czy nie. ) Posiadam przeróbkę LT 3.0 oraz nagrywarkę Lite-ON Super AllWrite DVD+/-RW ihas124-04 bulk black. Moje pytanie jest następujące, ponieważ będę nagrywał gry tylko na płytach Verbatim: Czy muszę coś zainstalować do tej nagrywarki jakiś FW czy coś modyfikować jeśli tak to ktoś łaskawy może podesłać mi link z tutorialem odnośnie tego? Mam program do nagrywania imgburn i tylko nim będę nagrywał. Z góry dzięki za odpowiedź. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Wgrac burner maxa i fw pod verbatimy. Wszystko jest na forum

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...