1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co powiecie na godzinę z Kingdom Come: Deliverance?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

To aż nadto by poczuć klimat produkcji naszych sąsiadów z południa. I najlepszy dowód na to, że już teraz prezentuje się zachęcająco.

Zbiórka na Kickstarterze trwa do jutra, więc jeśli w którymś momencie prezentacji poczujecie, że Kingdom Come zapowiada się jak coś dla Was, to jeszcze zdążycie zabezpieczyć swoją kopię gry. Sam kilkukrotnie miałem taką ochotę, ale jestem zbyt niecierpliwy by czekać potem do końca przyszłego roku.

Na wypadek, gdybyście ominęli początek dodam, że pokazywana wersja gry nie jest najnowszą. Ma ponad pół roku i to właśnie ją widzieli wcześniej wydawcy, którzy nie zdecydowali się wziąć projektu pod swoje skrzydła. Na filmiku zobaczycie i posłuchacie o systemie dialogów, wielkości terenu gry oraz systemie walki. Nie sugerujcie się tylko długością pojedynku, nawet autorzy śmieją się przecież z wytrzymałości przeciwnika...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Potężny klimat - i to mi się podoba! Nawet jakby gra wyszła na X360/PS3 z gorszą grafą ale zachowali by klimat to kupili by mnie tą grą :D

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gra nie wyjdzie na Xboxa 360 i PS3. Doprawdy w tym momencie zazdroszczę użytkownikom next-genów.

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pewnie nie wyjdzie dlatego ,że by to nie wyglądało jak gothic 4 na xbox 360:)

Wczytywanie...

Poleć forum