1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co powiecie o tym tv do xboxa 360??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danonek112, Styczeń 18, 2011.

1. danonek112

danonek112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co powiecie o tym tv do xboxa 360?
    TELEWIZOR LCD HD-READY 37" MEDION SALE - 60% (1420365110) - Aukcje internetowe Allegro
    czy jakość bedzie dobra?, żadnych problemów nie bedzie z podłaczeniem itp.?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Podłączyć, podłączysz ale ... zdajesz sobie sprawę, że kupując takiego "nonejma" ponosisz duże ryzyko?

4. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Ta, medion jakas dziwna firma. Ale podobno Niemcy maja dobre tv'ki. Nie wiem ja bym wolal kupic cos z dobrego zrodla typu Sony, panasonic itp.

5. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    A ja się nie zgodzę z przedmówcą - trykoszem. Może to nie jest Sony i Samsung aczkolwiek marka rozpoznawalna, szczególnie w Niemczech. Sam korzystałem z Mediona i nie mogłem nigdy narzekać. Jak dla mnie dobry zakup.

Z tym, że zauważ, ze to jest tzw. refurbished. Ten napis po-ekspozycyjny oznacza, że towar może być równie dobrze nowy, który zastał się na magazynie, bądź ktoś oddał nietrafiony prezent jak i może to być towar złożony z kilku zepsutych. Wiem bo pracowałem za granicą w takiej firmie, która to sprzedawała, m.in. do Polski.

6. swierzak

swierzak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak wyzej "A ja się nie zgodzę z przedmówcą - trykoszem. Może to nie jest Sony i Samsung aczkolwiek marka rozpoznawalna, szczególnie w Niemczech. Sam korzystałem z Mediona i nie mogłem nigdy narzekać. Jak dla mnie dobry zakup."

7. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    dobra niemiecka firma niezbyt popularna w polsce, sam miałem kiedyś tv a teraz aparat cyfrowy i jest wszystko ok

8. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z podłączeniem może nie będzie problemu ale o jakości obrazu hmmmmm.. A poza tym to skoro jest z ekspozycji sklepowej to czemu nie ma zdjęcia, ja bym nie kupował jak dla mnie ta ekspozycja to raczej w domu była. Juz lepiej dołożyć i kupić np ten TV LG 32LF2510 - Telewizor LCD LG - Opis w RTV EURO AGD

9. danonek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam monitor do kompa z firmy medion i szczerze jestem zadowolony. Hmmm.... sam nie wiem, myślicie że grafiką ten zestaw(xbox i ten medion 37" hd ready) bedzie dorównywać dobremu PC?. GrooBass wielkie dzięki za takie cenne info :), teraz bd wiedział co to słowo oznacza:).

10. danonek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    " jakość hmm... " można troszke jaśniej?

11. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Nie patrz na to co ten gość napisał, bo jak widać chciał coś napisać, ale zabrakło mu wiedzy.

Kolego jak nie masz pojęcia o jakości obrazu w TV firmy Medion to nie zabieraj głosu bo "hmmmmm" nic nie wnosi do rozmowy. Nie masz też zielonego pojęcia co to jest towar po-ekspozycyjny i gadasz tutaj głupoty o ekspozycjach w domu ;] Człowiek sprzedaje całą masę sprzętu i myślisz, że wszystko to używki z domu? No aż żal czytać co wypisujesz.

Na 100% jest to towar Return/Refurbished, a co się za tym kryje pisałem na górze.

12. danonek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja nie chce dokładnie tego tv, może bedzie jescze na innej aukcji tez 37" w podobnej cenie firmy medion ale co powiecie o tej jakości?

13. danonek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i tak chyba bd brał z innej aukcji, ale co powiecie o jakości obrazu w grach tego tv?, myślicie że bedzie równie dobry jak dobrym pc?.

14. danonek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  15. przoms

przoms XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko nie medion, laptop tej firmy rozwalił mi sie po 4 miechach...

16. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    To ze ciebie się rozwalił to nie znaczy że mu się rozwali a laptop i TV to całkiem inne rzeczy.

17. Gienia

Gienia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska - Śląsk
    Ja myślę że to dobry zakup mój kolega ma też telewizor z tej firmy i jeszcze nie widziałem żeby na niego narzekał

18. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak na towar poekspozycyjny to cena nie jest atrakcyjna. Co innego gdyby był nowy...
    Za niecałe 1300 kupisz nowy 32 calowy telewizor Full HD firmy LG w normalnym sklepie. 42 calową Plazmę masz już w granicach 1500.

19. Danny311

Danny311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Zależy jak chcesz porządnej firmy telewizor to np Sony,Panasonic a jak cie to nie interesuje tylko by działał i jakość to bierz tego.

20. danonek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba jednak dołoże te 200zł i kupie np. Sharp aquos 32" hd ready może znacie jakieś fajne tv za ok. 1300zł?.( bardziej by mi odpowiadał jakiś 37" ale 32" też ujdzie).

Wczytywanie...

Poleć forum