Co powinienem zrobić

Pendive

Użytkownik
Użytkownik
I to jest właśnie Polska Policja.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
idź jeszcze raz i poproś kompetentną osobę albo przełożonego tego imbecyla z którym rozmawiałeś, wytłumacz mu że padłeś ofiarą przestępstwa a że "internetowego" tego słowa pewnie nie rozumie
polska policja jest zbiorem nieudaczników życiowych, są to ludzie przeważnie słabo wykształceni i mało inteligentni, motto milicyjne to lać pałą, i na tym ich rola się kończy
polskie prawo też jest dziurawe, sprawa w sądzie może trwać wieki
masz jeszcze szanse z allegro odzyskać pieniądze, ale najpierw to trzeba zgłosić a zgłoszenia odmawia policja
musisz na psach zrobić awarię, "pysk" wydrzeć to może do nich dotrze
szkoda że to ja nie muszę iść, lekko bym z nimi pojechał
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja raz kupiłem płytę główną do kompa która miała być sprawna a okazało się że jest niesprawna. Napisałem z 25 e-maili do gościa w tej sprawie. Gościu tłumaczył się że jak wysyłał to była sprawna a tu nie działa. Obyło się bez policji i sądu, kasę dostałem po 2 miesiącach. Przestraszył się chyba tym że napisałem że sprawa juto trafi na Policję :)
Nie odpuszczaj mu pisz i dzwoń aż do skutku.
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
I co jakieś nowości, bo mnie to ciekawi ? Z tą policją to przegięcie, niejedno zwierze jest mądrzejsze.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Poczekaj z tą policją bo może gościu naprawdę nie chciał źle a ty od razu policją straszysz
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Poczekaj z tą policją bo może gościu naprawdę nie chciał źle a ty od razu policją straszysz
Jak by chcial dobrze to by rrodnientej konsoli chlopakowi nie opychal,tak teraz to niech sie martwi.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Po pierwsze, ten gosc ma ledwo kilkanascie komentarzy, a ty juz u niego zamawiasz cos warte kilka stow.

Po drugie, widac przekret od razu, pisze Ci, że konsola jest premium, ale sprzedaje ja bez dysku, za to daje karte pamieci- CZYLI ZWYKLY ARCADE!!

Nowy arcade kosztuje 600-700 zł.

Pozostają Ci 2 rzeczy, bić się dalej z policją i z nim (co zajmie Ci duuzo czasu), albo naprawić rrod- poradniki masz na forum.

Co do samych policjantów, wejdź na policję i pójdź do tych gości co ciebie spławili i zapytaj kto jest ich naczelnikiem, pojdz do niego, opowiedz cala sprawe, masz wieksze szanse, ze ktos sie tym zajmie, a tamci dostana opier***.
 

Przemoxxx1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konsola jest premium, gdyż ten dysk zachował (nie wiem po co)
Dałem znajomemu, żeby sprawdził co jest w niej nie tak. Jeżeli naprawa będzie mało kosztowna to oddam ją do serwisu, a jeżeli to będzie poważne, to poczekam na kolesia. Kiedy pisałem kolesiowi smsy, że konsola nie działa, to on mi pisał, że to nie jego wina i mam mu nie przeszkadzać. Napisał też, że jeśli jeszcze jednego napisze żałosnego smsa, to zrezygnuje z oddania kasy.
 

szakal666

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest premium, gdyż ten dysk zachował (nie wiem po co)
Dałem znajomemu, żeby sprawdził co jest w niej nie tak. Jeżeli naprawa będzie mało kosztowna to oddam ją do serwisu, a jeżeli to będzie poważne, to poczekam na kolesia. Kiedy pisałem kolesiowi smsy, że konsola nie działa, to on mi pisał, że to nie jego wina i mam mu nie przeszkadzać. Napisał też, że jeśli jeszcze jednego napisze żałosnego smsa, to zrezygnuje z oddania kasy.
Tak to jest jak się kupuję używanego Xboxa360.Aż dziw bierze że tacy ludzie sprzedają na Allegro i typek cię jeszcze straszy.Śmiech na sali
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Przemoxxx1 to co on ci napisał że zrezygnuje z oddania kasy jak napiszesz jeszcze jednego żałosnego sms-a? To znaczy, że chce ci oddać pieniadze?
 

Przemoxxx1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam już jednego używanego xboxa kupionego z allegro i jest w 100% sprawny.
On mi chce oddać kasę, dopiero jak przyjedzie, czyli 2 września.
 

waski88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to musisz czekac nic innego nie pozostaje
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Mam już jednego używanego xboxa kupionego z allegro i jest w 100% sprawny.
On mi chce oddać kasę, dopiero jak przyjedzie, czyli 2 września.


czyli jednym słowem w ch..a chce ciebie zrobić, takie jest moje zdanie, daleko mieszkasz? Jak nie daleko to może przejedź się tam gdzie on mieszka
 

Przemoxxx1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mieszka w tym samym województwie co ja. Ja tego nie odpuszczę mu. Pozostaje czekać, może wyniknie z tego, że to drobna usterka i da się to naprawić...
 

elite1990

Banned
Użytkownik
kolego skoro on mieszka w tym samym województwie to na co Ty czekasz??? jedz do jego rodzinki i powiedz jaka sprawa ja bym tak robił bez zastanowienia a poza tym nie bedziesz wieki czakał na hajs nie...?
A i jeszcze jedno nie idz na żadną naprawę tego grata, w moim odczuciu facet chce cie w ciula zrobic i tyle... Nie odpuszczaj!
 

galeon

Użytkownik
Użytkownik
na aukcji pisze: Możliwość wysyłki ze sprawdzeniem zawartości(płaci sie po obejżeniu paczki w srodku) jednak w tym przypadku przed kliknieciem na kup teraz trzeba sie zemną skontaktować
mysle ze jak by chcial zrobic walek to nie pisal by tego...

nie wiem ile masz lat ale jak np 13 czy 15 i idziesz z takim czyms na policje to moga Cie niepowaznie potraktowac... idz z rodzicem lub kims starszym i napewno sprawa inaczej bedzie wygladac i ich strony
 

Przemoxxx1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szedłem z kolegą 19 lat, to na jego użytkownika zamawialiśmy to, bo ja nie jestem pełnoletni 16 lat.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest premium, gdyż ten dysk zachował (nie wiem po co)
Dałem znajomemu, żeby sprawdził co jest w niej nie tak. Jeżeli naprawa będzie mało kosztowna to oddam ją do serwisu, a jeżeli to będzie poważne, to poczekam na kolesia. Kiedy pisałem kolesiowi smsy, że konsola nie działa, to on mi pisał, że to nie jego wina i mam mu nie przeszkadzać. Napisał też, że jeśli jeszcze jednego napisze żałosnego smsa, to zrezygnuje z oddania kasy.
Jak by mi nie oddał kasy to ja bym zabrał kolegów i połamał mu nogi .
nie a tak na serio to idź z rodzicami na tą policje
 

MarchelloPL

Świeżak
Świeżak
Moment,ale mi się wydaje ,że 3 diody świecą się również gdy kabel łączący Konsolę z TV nie jest dobrze podłączony,trzeba mocno docisnąć przy konsoli.
 

Przemoxxx1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moment,ale mi się wydaje ,że 3 diody świecą się również gdy kabel łączący Konsolę z TV nie jest dobrze podłączony,trzeba mocno docisnąć przy konsoli.
Też tak z początku myślałem, lecz xbox by tak nie "ryczał", sądzę, że to wina wiatraka.
 

Do góry Bottom