1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co robic pomocy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fasto, Październik 2, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    mam powazny problem chodzi oto,ze zczytałem sobie klucz mialem problemy bo po 10 minutach sam mi się ixbox wyłancza i nie wiem czemu ale ok zczytalem klucz i zrobilem tak jak czabyło tym jungle flasherem no i wgrałem plik ten na dyskietke i tak konsole mam włączoną przyciskiem od wysówania tacki,naped jest oczywiście nie wysunięty i komputer się restartuje i włancza normalnie i mi dyskietki nie czyta co robic

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    napisac po polsku?sorka ze ot ale nic nie mozna zrozumiec,chyba przyznacie racje;/

4. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    chodzi oto,że jak już jestem przy etapie wgrywania tego firmaware to teraz jak z pod dosa będe wgrywał to napęd musi byc caly czas wysunięty czynie? czy tylko był potrzebny,żeby klucz zczytac?i np jak włonczam konsole przyciskiem od wysówania tacki to konsola po jakis 10 minutach się sama wyłączy i tyle.

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    naucz sie pisac po polsku bo nadal nie do konca rozumiem...i nie popelniaj tylu bledow,uzywaj przecinkow!

naped musi byc wysuniety-qmpel mi wlasnie powiedzial ze tak u siebie robil i poszlo

Wczytywanie...

Poleć forum