1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co robie nie tak? nagrywanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maly99, Grudzień 21, 2011.

1. maly99

maly99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    mam problem z nowymi grami jak mw3, czy driver.
    nagrywam na nagrywarce z przerobionym softem, plyty verbatim, obrazy sprawdzone i dzialajace a mi wyswietla sie wlacz gre wciskam A i mam czarne tlo i powrot do dasha.
    moj dash to 13559. mam najnowszego imgburn, zaden blad nie wyskakuje a mimo to gry nie chodza.]
    co robie zle?
    konsola z softem z przed tygodnia wiec nowym lt2.0 z tego co pamietam, w kazdym badz razie mw3 ma dzialac na tym sofcie.
    prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik