1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co robie nie tak

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jblack, Grudzień 9, 2011.

1. jblack

jblack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich jestem nowy imam pare pytan szukalem na forach i robie wszystko wg.wskazpowek ale nic mi nie wychodzi
    posiadam wszystkie potrzebne napedy samsung z kreonem liteon z ixterne ,imgburn ,xboxbackup creator ,chcialem zrobic sobie kopie zapasowe orginalow inic pare jest bez zabezpieczenia xgd3 np.cars2 i dalo sie zrobic bez problemu ale te z xgd3 to juz nic nie idzie nie wiem co robie zle gdy gre przepuszcze przez samsunga i xbox backup creator to po zrobieniu robi sie plik rar i jakis maly 40mb jest to gra Need for speed the run i gdy robie backup pokazuje sie komunikat ze jest xgd3 i mam kontynuowac czy przerwac ja daje na dalej robi wszystko do konca ale mam tylko te dwa plikirar 8,14Gb iten maly
    nagrywam imgburn ne ma zadnych komunikatow ale nie mozna grac w ta gre na konsoli bo jej nie widzi .prosze jak by mozna bylo w jakis prosty sposob wytlumaczyc jak zrobic poprawnie plik iso i dvd bo to jest potzrebne nie potrafie tego wykonac.przepraszam za pisownie ale nie mam polskiej klawiatury.Zgory dziekuje za pomoc .
    podejrzewam ze zle robie obraz moze mam cos zle poustawiane w programach ,plytki oczywiscie verbatim

2. Lotnik421 Xbox One

3. adziu19970207

adziu19970207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. jblack

jblack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dlaczego jak to uzywam po przegraniu z plyty na dysk i chce przepuscic przez abx360 to tez wywala blad i chce jakiegos klucza i nic z tego jak dlamnie to jest wina w tym dlaczego robi plik rar i jest to zpakowane jak rozpakuje to sa pliki audio.ts video ts jak w dvd filmach

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To nie pliki rar tylko iso, patrz na rozszerzenie nie na ikonkę

6. jblack

jblack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no wlasnie rozszezenie jeszcze raz zrobilem cars2 i wpisalem nazwe cars2 i bez problemu przeszedl przez agbx jako Cars2 ale teraz nie wiem jak napisac rozszezenie do need for speed the run tak by przeszedl weryfikacje przez agbx 360 bo caly czas wywala ze nie matakiego chyba w spisie agbx 360 czy moge sobie wpisac dowolna nazwe czy musi sie zgadzac z ta w bazie danych jesli tak to gdzie znalezc taka nazwe bybyla zgodna z baza danych teraz probowalem zrobic reage i jak wlaczylem xbox backup i uruchomilem ten program to wyskoczyl mi komuikat

DAE/AP25 should be used XGD3 disc
    if you proceed the resulting iso may be incomplete
    Driver doesn`t support xgd3 disc
    If you proceed the resulting iso may have corrupt data
    czy chceszkontynuowac tak lub nie daje ze tak
    i pojawia sie drugi komunikat mniej wiecej z ta sama trescia tez daje na tak i wtedy przegrywa na dysk czy dobrze robie czy cos zle mam ustawione

7. jblack

jblack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to moze pytanie z innej strony czy stworzenie obrazu iso i pliku dvd gier z zabezp.xgd3 muoge zrobic dowolnym napedem i programem ,czy musi byc do tego orginalny naped z xboxa z lt2.0 ,czy tez wystarczy samsung z kreonem czy ktos mi to w koncu wytlumaczy .Z gory dziekuje prosze tak lopatologicznie wytlumaczyc co do czego sluzy i jakim programem ewentualnie .

Wczytywanie...

Poleć forum