1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sądzicie o Call of Juarez: Więzi Krwi ??? - dyskusja

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez sheriffxPL, Czerwiec 17, 2009.

1. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Witam. Tak jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie o tej jak to nazywają panowie z techlandu "polskiej superprodukcji". Wiem że był podobny temat ale dawno kiedy jeszcze nie było zbyt wielu informacji. Premiera niedługo 3 lipca i mamy już parę filmików z gameplaya. Czy czekacie na nią, co możemy się spodziewać o produkcji Techlandu. Osobiście nie jestem przekonany co do tego studia ale zastanawiam się nad kupnem gry bo może być ciekawa.

Może ktoś z Was grał w cz. 1 i napisze o swoich wrażeniach itp.

Rozmowę czas zacząć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    wrażenia to będą jak pogramy... a teraz czekamy na wydanie gry (właśnie poinformowano, że ukończono "produkcję" Call of Juarez: Więzi Krwi)... Poczekamy zobaczymy:)

Jak dla mnie już teraz zapowiada się ciekawa gierka, gdyż ten niedosyt tytułów w takim klimacie zmusza do cieszenia się tym co jest .

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mam nadzieje ze gra będzie świetna ale po filmikach z gry czuje lekki niedosyt:p

5. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    ehh filmik a gra to przepaść. Niby już niektórzy recenzenci maja to na kompach np. na youtube jest filmik z tvgry.pl i podobno spoko gra ale to tak jak z NFS: undercover było. podjarałem sie filmikami, wywalilem kase w błoto i pograłem w to z godzine... dlatego teraz jestem ostrożny. Po obejrzeniu filmiku z Multi na GT w HD oczy mi na wierzch wyszły :D ładnie się prezentuje jednak na kilku filmikach zauważyłem kiepską animacje postaci (szczególnie twarzy)

6. Jakub89

Jakub89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bedzie wersja pl ??

Wiem ,ze to polska gra ale pierwsza cześć niestety nie była zlokalizowana.

7. karpiu91

karpiu91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będzie wersja z polskimi napisami.

8. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie na xbox 360 nie będzie wersji PL tylko na PC.

Dla informacji dodam ze w czerwcowym numerze CD-Action jest całkiem długa recenzja tej gry.

9. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    ale na PC . to już wiem hehe no ale raczej wersje z pc a xbox nie beda sie zbytnio różniły...

Pobarłem demko Call of Juarez (pierwsza część) i jestem zszokowany. Po tym co widziałem na filmikach z jedynki myślałem że lipa. a tu miłe zaskoczenie. Gra świetna nawet jedynka ma ładną grafike jest duża frajda z gry bronie ok wiec jak jedynka spoko a dwojka ma byc jeszcze ulepszona to mozna kupowac w ciemno. Ja juz odkladam pieniazki

10. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A kto mówi ze będą napisałem ze wersja PL będzie tylko na PC a nie ze będzie się czymś różnić.

11. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Ja sobie kupiłem niedawno CDA, w którym jest właśnie CoJ 1 na PC. Muszę przyznać, że na początku wręcz kpiłem z tej gry ale jak zagrałem to tak mnie wciągnęło, że przeszedłem praktycznie za jednym zamachem :D. Największy plus jest taki, że naprawdę można odczuć ten Westernowy klimat ...:)

12. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    igorro chodziło mi że jest recenzja w CDA COJ2 ale w wersji na PC :) i napisałem ze i tak mozna z niej sie dużo dowiedzieć gdyż wersje na pc i xboxa nie powinny sie zbytnio różnić . takie małe sprostowanie
    Dymek: masz racje ja też myślałem że to kolejny jakiś crap z Polski (wybaczcie ale wiekszosci polskich gier to crapy . np jakiś Wilczy szaniec gdzie czołg ta się z kolby rozwalić .) a tu zaskoczenie. Po obszernym demku jedynki zaciągnietym z XBL już nie moge doczekać się Więzów Krwi. TYLKO CZEMU TAKA CENA 180 zł Holy Shit !! a wersja na kompa 85 zł a kolekcjonerska 159. To nie fair i dyskryminacja prawdziwych graczy, którymi sa konsolowcy

Pzdr

P.S Igorro grasz czasami Far Cry 2 po sieci albo Gta, halo czy gow 2 ?? napisz na gg 3971205 spoko ziomek jesteś to może kiedyś sie zgramy :)

13. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nie wk***** momentami Billy? Mnie niemiłosiernie także szacun ; D Trochę śmiesznie,że polaki nie dali opcji by było "po polskiemu" na xa ale trudno-jedynka była naprawdę dobra więc do dwójeczki też się dorwę w ślepo.

14. Black Raven PL

Black Raven PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    No panowie z Techlandu pochwalili się, że w grze będzie łącznie 90 minut cut scenek, to nowość w stosunku do pierwszej części. Nigdy za filmami Sergio Leone zbytnio nie przepadałem ale CoJ jak najbardziej mi podpasił mimo, że tematyka nie moja. Ciekawe jak Read Dead Redemption będzie się prezentowało w porównaniu z Blood in Bound .

W jedynce trochę mnie jazda konna drażniła, galop przypominał mi Star Warsy i wchodzenie w nadprzestrzenną ..

15. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To jeżeli dobrze zrozumiałem to na xboxa 360 nie będzie nawet napisów polskich? Na gry-online pisze że będą napisy.

16. Maciej_S85

Maciej_S85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Pamiętam jak to zainstalowałem CoJ na kompa - miałem mocnego a mi gra cięła. Oby tu nie było innych głupich błędów ale optymalizacja

17. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hahaha ale lipe odwalili ... Z polskimi napisami !?!?!?!? Żałosne.... No ale pomijając fakt że odwalili kiche na całej lini to gierka będzie naprawde *********. W jedyneczke grałem na pc i była świetna :) Fajnie że dali 2 graczy , jeden latał po skałach itp a drugi rzeź robił. Fajny pomysł. A graficzka jaka piękna :) No szykuje sie naprawde niezła giereczka. Ale te napisy PL mnie dobijają ...

18. Black Raven PL

Black Raven PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    Wiecie to tak jakby mieć pretensje to 2K Czech, że na 360tke nie będzie Mafii 2 w ich języku. Ja dziękuje panom z Techlandu za napisy bo pełna Polska wersja językowa zabiłaby klimat tej gry.

19. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Zgadzam się, że napisy są lepsze niż pełna polska wersja. Tutaj głos musi być twardy i stanowczy, a nie daliby jakiegoś Polaczka z pipowatym głosikiem, jak przed mutacją. A czy wyobrażacie sobie dubbing w Gearsach, jak zamiast głosu Marcusa nawija jakiś cieć?

20. sheriffxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    dokładnie ale decyzje w kwestii jezyka/ów w grze nie podejmuje podobno Techland tylko panowie z Ubisoftu, którzy bądź co bądź są wydawcami. Na PC będą tylko napisy, oglądałem wywiad z gościem z Techlandu i powiedział że od początku nie zamierzali robic pełnej polskiej wersji kinowej gdyż by to po prostu nie pasowało do klimatu. Nie spotkałem się z pełną polską wersją która by brzmiała dobrze hehe... noom gra zapowiada sie kozacka :] tylko cena preorder 180 zł :O

@UP Głos Marcusa jest to jeden z najfajniejszych głosów w grach :) ale to co zrobili z Assassin's Creed dodając do polskiej wersji dubbing to po prostu jak wykastrować mężczyzne :/ przez ten polski dubbing to sie robi gra dla dziewczynek -> domek dla lalek...

21. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No fakt. Ale na szczęście można głosować kto ma podkladac głos ziomkowi z assassina :) także nie jest najgorzej. Więc tak też mogliby zrobić z CallOfJuarez. Chociaż faktycznie klimat mogłoby zepsuć... Kwestia gustu :)

Wczytywanie...

Poleć forum