1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sądzicie o Darksiders?

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Talibrr, Styczeń 15, 2014.

1. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak w temacie, co sądzicie o pierwszej części tej dylogii? Jest do kupienia w dobrej cenie w ofercie tygodnia i zastanawiam się nad zakupem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bardzo fajna gra, wbiłem w niej calaczka :p (mówię o pierwszej części)
    walka, bossowie, lokacje.
    Nawet fabuła jest całkiem całkiem
    wszystko ładnie zrobione a mimo iż gierka ma już kilka latek to graficznie nie razi.
    polecam w 100%

4. CzeskiFilm

CzeskiFilm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra super, dużo godzin przy niej spędziłem bardzo dobrze się przy tym bawiąc

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

5. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Ze swojej strony tez polecam, przeszedłem i na prawde super sie grało.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Świetna gra przeszedłem ją na PC i X360. Tak mnie wciągnęła, że po prostu musiałem na konsoli jeszcze raz ją przejść :).
    Ogólnie walki bardzo dobre. I o dziwo jak na slashera nie nudzi. Jak na tamte czasy to gra była genialna, jak na dzisiejsze czasy to gra jest po prostu dobra z dopiskiem, nie grałeś to zagraj.

Osobiście polecam ją. Jak lubisz slashery to tytuł wręcz obowiązkowy.

7. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Kumpel gral i mowil ze spoko gierka a przewaznie sie zgadzamy w tego typu sprawach , chcialem pograc ale nie moglem znalesc na torrentach wiec pobralem darksiders 2 , niestety odstawilem go po dwoch godzinach jakos do mnie nie przemawiala ta gierka ;/ slaba grafika i fabula taka nijaka sie zapowiadala , duzy wplyw mialo tez to ze zabieralem sie za D2 zaraz po premierze god of war wstąpienie wiec po przejsciu takiego slashera D2 nie robil na mnie wrazenia .

8. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mnie sie nie podobala.. nuda, nuda , nuda, z 5 rodzaji przeciwników; brzydka oraz momentami przycinajaca grafika

9. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Grając pierwszy raz szybko się od niej odbiłam, dopiero przy drugiej próbie, po kilku godzinach okazało się że zbyt pochopnie. Gra przyjemna, długa jak na ten gatunek, zróżnicowana (walki, zagadki, eksploracja, znajdźki), oprawa graficzna to kwestia osobistych upodobań, dość charakterystyczna, z jednej strony nie każdy lubi taki styl, z drugiej dzięki temu zabiegowi gra się nie starzeje. Dwójka podobała mi się bardziej, ale jedynkę wspominam bardzo miło i uważam że jest warta zakupu, tym bardziej że kilka lat od premiery minęło i pewnie cena jest atrakcyjna.

10. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli lubisz takie gry to bierz i się nie zastanawiaj. Giera długa i bardzo przyjemna. Zaliczyłem ją dwa razy:smug: Trochę sieczki, rpg i przygody. Fajne postacie i idzie się zżyć z głównym bohaterem.

11. thargood

thargood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niby mój klimat ale grafika mnie odrzuciła.... to nie te czasy...mamy 21 wiek

12. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Kurde... dzięki Wam kupiłem obie części. Szkoda tylko, że brakuje mi czasu na granie.
    Nie mniej, skoro gra jest dobra, na pewno mi się spodoba. ; )

//Jestem przekonany że nie będziesz żałował
    ~z0nk31

1 osoba to lubi.
  13. nor4d

nor4d Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam tylko drugą część, rozegrałem w niej już ponad 35h. Bez wątpienia najdłuższy tytuł z jakim się spotkałem (wiem, że są większe tasiemce). Fajna przygoda, świat no i te walki z bossami, wielkości budynków :)

Pamiętam, że za pierwszym razem ciągle spadałem w przepaść, bo nie radziłem sobie ze wspinaniem, na szczęście, człowiek się szybko przyzwyczaja.

Wczytywanie...

Poleć forum