1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sadzicie o hotswapie i skad wziac wiecej informacji na ten temat.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez piopiopio, Czerwiec 1, 2008.

1. piopiopio

piopiopio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przegladajac aukcje natknąłem sie na kurs w którym opisany jest hotswap(nie kupiłem) z tego co wiem polega to na przekładniu płyt i tu moja wiedza sie konczy czy wie ktos gdzie mozna znaleźc wiecej info (google mi nie chce pomóc)
    pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Co sadzicie o hotswapie i skad wziac wiecej informacji na ten temat.

Chodzi ci o cos takiego jak Swap Magic ? Jezeli tak to do xboxa nie ma bo nie da sie fizycznie , nie uszkadzajac konsoli otworzyc napedu , co za tym idzie jest to nieprawda

4. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Odp: Co sadzicie o hotswapie i skad wziac wiecej informacji na ten temat.

Chodzi chyba o metodę zgrywania oryginalnych gier za pomocą dowolnego napędu DVD ;)

Bez żadnych Creon Driversów ;p

Wczytywanie...

Poleć forum