co sądzicie o serwisie WWW.IKSBOKS.PL??

soul89

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie co sadzicie o serwisie PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX oddawał tam ktos swojego xklocka do naprawy? potrzebuje inf na temat tego serwisu.
 

robgnia

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Do naprawy konsoli nie dawałem ale dałem spalony napęd żeby wyciągneli key z napędu mieli odlutować układ i odczytać key z układu koszt 120 zł wywalone w błoto bo zrobili to co ja odczytali pod dosem i przesłali mi na meila plik bin którego nie można było odczytać w jungleflasher pisałem że pliku nie można odczytac w jungleflasher gość na to że plik jest uszkodzony i pod hexem trzeba sprawdzić klucz.Miałem 2 takie same pliki jeden wydobyty pod dosem bo widziało naped ,a jungleflasher nie widziało napedu drugi od servisu takie same wiec jestem pewny że nie odlutowali układu tylko poszli na łatwizne i odczytali pod dosem bo jak pisałem z gościem na gg to mu to powiedziałem że naped jest widoczny pod dosem.miałem dopłacic 50 zł żeby gośc mi powiedział pod jakim adresem znajduje się klucz w hex naszczęście jest google i sam znalazłem gdzie znajduje się klucz,naped samsung wgrane było xtreme 1.4.Takim sposobem zaoszczędziłem 50 zł ale 120 poszło w błoto co do naprawy konsol to może się inni wypowiedzą ja nie oddam tam już nic.

Pozdrawiam
 

soul89

Użytkownik
Użytkownik
Jak ja gadałem z gościem na GG to mi tez powiedział ze chce 120 zł za wymianę napędu (od nich dostaje napęd) i wgranie wszystkich przeróbek i wszystkiego co jest potrzebne do grania na kopiach gier. Zastanawiam się właśnie czy dać im konsole... nie chce żeby było tak ze mi laser podkręca i szynę nasmarują konsola pochodzi 3 miesiąca i znowu płyt nie będzie czytać... a 120 zł pójdzie w błoto
 

urkopl

Użytkownik
Użytkownik
2 x kupowałem u nich sprzet i nie narzekam , kase z gory wysłalem i sprzet szybko otrzymałem..
 

Do góry Bottom