1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sądzicie o tej gitarze

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Shin3, Wrzesień 28, 2010.

1. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    Witam, czytałem na tym forum już dość dużo tematów lecz nadal nie znalazłem interesujących mnie odpowiedzi.
    A więc: planuje sobie kupić gitarkę do mojego xboxa lecz jest taki wybór, że kompletnie już głupieje i potrzebuje porady.
    Znalazłem ciekawą gitarę na allegro lecz opis jest trochę ubogi i nie wiem co o niej myśleć.

1. Co sadzicie o ( zalety/wady/ogółem o gitarze ) - Guitar Hero World Tour XBox360 Xbox 360 Gitara !!! (1242893170) - Aukcje internetowe Allegro
    1a. Jak wygląda sprawa kompatybilności?
    1bRzeczywiście jest to jedna z nowszych?
    1c. Odczucia o niej ( pozytywne/negatywne : czy warto kupić/czy nie )
    2. Gry jakie polecacie kompatybilne z tą gitarą?
    3. Cena? Wygórowana / normalna / niska ?

Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam taką,tylko że od GH Metallica. Jest to moja pierwsza gitara(dlatego nie mam porównania do innych) i mi pasuje,wszystko chodzi dobrze. Kompatybilna chyba ze wszystkimi grami GH,ale nie wiem jak z RB.
    Mam gry GH: Hits,5 no i Metallica. Chodzi też na RB The Beatles.
    Ja dalem za używaną 120 i nie żałuje.

4. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    kupiłem w końcu tą gitarkę co jest u góry + GH5 + Metallica.
    temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum