Co sądzicie o tym XBOX-ie?

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o tej konsolce, cena jest atrakcyjna, a zmodowane chłodzenie i roczna gwarancja wydają się bardzo korzystne.
Czekam na Wasze opinie :D
http://allegro.pl/item500857594_xbox_360_arcade_ixtreme_1_4_hdmi_gw_1_rok_sprawdz.html
 

BoskiSqnJPL

Użytkownik
Użytkownik
Moj Xbox od wakacji chodzi caly czas bez zarzutu. wersja jest z 2006 roku... moim zdaniem cena jest korzystna jak na taki sprzet. No co mozna wiecej pisac oplaca sie i tyle. Nie chce klamac ale z tego co slyszalem jak Microsoft przeduzyl gwarancje xboxow o rok i jak sie pokarze znany RRod wystarczy wyslac do mikrosoftu i zrobiom go za darmo czyli nie ma sie czego bac kwestia czasu. Co do chlodzenia starszych konsol wystarczy intercoler. I gra:D
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Sorki, pomyliłem linki- teraz jest odpowiedni do wcześniej napisanego postu. Chodzi mi po prostu o to, że ten Xbox ma "poza nowym chłodzeniem Microsoft konsola posiada zmodowane przez nas chłodzenie zmniejszające temperatury układu graficznego konsoli o 20 C". W sumie dają gwarancję na cały rok, ale czy taki zabieg jest korzystny?
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Sorki, pomyliłem linki- teraz jest odpowiedni do wcześniej napisanego postu. Chodzi mi po prostu o to, że ten Xbox ma "poza nowym chłodzeniem Microsoft konsola posiada zmodowane przez nas chłodzenie zmniejszające temperatury układu graficznego konsoli o 20 C". W sumie dają gwarancję na cały rok, ale czy taki zabieg jest korzystny?
dokładnie. a co jak wyskoczy za 2 lata? m$ daje 3... nowe z poprawionym chłodzeniem od m$ są na Liteonie ale jego czas już nadszedł.
 

Do góry Bottom