1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sądzisz o serii Mass Effect. Która część podobała ci się najbardziej?

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez StereoMan, Sierpień 26, 2013.

1. StereoMan

StereoMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piszcie co sądzicie o serii Mass Effect i jaka część przypadła wam do gustu najbardziej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Najbardziej przypadla mi do gustu czesc pierwsza poniewaz byla to pierwsza czesc gry ktora jeszcze nie cechowala sie taka inowacyjnoscia i fajnym podejsciem do tematu.

Wyslano z mojej Toshiby AC100. :)

4. TheMacias

TheMacias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Dwójka, ponieważ wg. mnie była to "kontynuacja idealna" ;-D Więcej tego samego + świetny rozwój fabuły z jedynki (zczytanie save)!

5. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Też wybieram dwójeczkę, Jak dla mnie najlepsza część i sporo godzin przy niej spędzonych.

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    2 i 3 hehe 1 czesc takie wprowadzenie do fabuly :D ale gierka i tak wymiata ,bardzo sie zzylem z bohaterami :D a zakonczenie epic:D

7. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Każda część była świetna. Do jedynki zabierałem się jak pies do jeża, byłem negatywnie nastawiony bo nigdy nie lubiłem gier rpg i nie wiedziałem, że to jest cRPG hehe jeszcze nie miałem x'a i wszystkie części pękły na pc a szkoda bo achivementy by się przydały. Po ukończeniu jedynki, szczena mi opadła do podłogi i momentalnie zabrałem się za dwójke, która zmiażdżyła mi czaszke, sequel był po prostu znakomity. No i oczywiście postać Mirandy dubbingowanej przez "naszą" Yvonne Strahowski :D. Trzecia część również bardzo dobra ale dla mnie najsłabsza, nie było już tu dla mnie nic innowacyjnego.

Ogólnie genialna trylogia, dziesiątki godzin spędzonych na tępieniu żniwiarzy. Każdy gracz musi w nią zagrać.

8. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jako fan serii, cała trylogia jest bardzo dobra. Jedne z najlepszych gier jakie grałem, ale jeżeli miał bym wybierać która najlepsza to zdecydowanie 2. Dynamiczny rozwój fabuły, ciągłe napięcie i ta niepowtarzalna historia. Aż chce się wracać do całej trylogii i ukończyć ja raz jeszcze.
    Szczerze powiedziawszy widząc jak szwagier gra w tą gierkę w ogóle mnie nie interesowała, po ukazaniu się Demka ME3 pobrałem zagrałem poczytałem co i jak o serii i w tym samym dniu zamówiłem całą trylogię. Nie grałem w nic innego tylko ME od pierwszej części do trzeciej. Po maratonie z ME stwierdziłem jedno, jedna z najlepszych serii w historii gier.

9. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kazda byla fajna. Szkoda tylko Shepparda.

Wysłane z mojego enrc2b przy użyciu Tapatalk 4

10. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak dla mnie najlepsza była cześć 1. Najbardziej otwarta, duże możliwości zwiedzania. Na ogół tego nie lubię, ale to uniwersum wciągnęło mnie niesamowicie. Każda kolejna cześć była coraz bardziej uproszczona. Zżyłem się z bohaterami i naprawdę szkoda mi było Shepard/a i wszystkich, którzy zginęli w 3. Mam nadzieję, że będzie więcej gier w świecie Mass Effect.

All hail Ziutas! // Samsung Galaxy Gio :)

11. mistrzunio22

mistrzunio22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podlaskie
    Jak dla mnie dwójeczka, najprzyjemniej mi sie grało. W trójce wiało dla mnie nudą.

12. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Ponieważ cała trylogia, której jestem olbrzymim fanem, pojawiła się we "wstecznej" postanowiłem jeszcze raz rozpocząć przygodę z Komandorem Shepardem. Byłem pewien, że gra szybko mnie odepchnie czy to arachaiczną grafiką, kiepskim sterowaniem, czy może powtarzalnością.
    Nic z tego. Po kilkunastu godzinach, kiedy nie mogę się oderwać nadeszła refleksja. Gra ma prawie 10 lat, a bez problemu kasuje wiele współczesnych produkcji AAA. Fabuła, epickie momenty, otwarte eksplorowanie planet, wpółtowarzysze, z których każdy ma unikalną i ważną historię, mnóstwo zadań pobocznych, główne wątki mocno rozbudowane i wciągające, nieskończona ilość dialogów i informacji o wszystkich interesujących nas faktach, niesamowite bogactwo rozwoju postaci, czy ulepszania uzbrojenia... Mógłbym tak wymieniać długo. Gra się w ogóle nie zestarzała. Może graficznie już nie ten czas, ale tragedii też nie ma.
    To tak na marginesie, ponieważ część 2 także uważam za najlepszą z całej trylogii.

Tincu lubi to.
  13. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    wstyd się przyznać - nie grałem - ale po takich komentach pewno się zbiorę :)

Wczytywanie...

Poleć forum