1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sądzisz o...?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebakwiatek89, Maj 15, 2010.

1. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    Jest taki pomysł by pierwsza osoba podała jedno miasto/miejscowosc z Polski, a kolejna opisze krotko jak sobie je wyobraza i co o nim sadzi. OCZYWISCIE CHODZI TU O "POZYTYWNE" OPINIE, aby mniej wiecej zobaczyc jak wyglada dane miasto w oczach innych. Dowiesz się również co o Twoim mieście sądzą ludzie z całej Polski. NIE OBRAŻAMY NIKOGO A TYM BARDZIEJ MIESZKANCOW!!! HAVE SOME FUN :)

Podsumowujac piszemy odpowiedz na miejscowosc podana wyzej a nastepnie podajemy miasto, o ktorym chcemy dowiedziec sie opinii :) Przykład:

Wrocław
    .........................
    opinia o Wrocławiu
    +"kolejne miasto"
    .........................
    opinia o "kolejnym miescie"
    +itd

To ja chce wiedzieć co sadzi sie w Polsce o Łodzi :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    hmm w Łodzi byłem pare razy przejazdem i miasto takie "normalne" :)
    a tak w ogóle to wydaje mi się ,że miasto jest spoko , jakies imprezy organizowane np . eska music awards gdzie ostatnio byli np One Republic - mój ulubiony zespół :D

+ wasze opinie o Białymstoku

4. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    Białystok kojarzy mi sie z Jaga (jako ze jestem kibicem)... w samym Bialymstoku nie bylem, ale sadze jest spoko... niczego zlego nie slyszlaem o nim :D

Wrocław?

5. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Też byłem parę razy, jeżeli ktoś tam przyjeżdzą na zwiedzanie to przyjedzie raz czy dwa i już nie ma czym się zachwycać. Ale są imprezki, juwenalia (Projekt P.I.W.O :p ) więc może być.

Teraz wam takie zadam, że chyba tylko fan sprzętu wojskowego coś dużo o nim powie :p

Borne Sulinowo

6. Dynia470

Dynia470 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pierwszy raz słyszę taką nazwę miasta, więc ciężko jest mi ocenić, ale po przeczytaniu kilku słów na necie można wywnioskować, że jest to nie duże miasto, raczej mało znane w innych obszarach Polski, ale ma się też czym pochwalić np. ''podwodnym lasem'' ;).

Wałbrzych ... ?

7. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Zamek w Ksiażu i kopalnie - ogoln ie Śląsk.

Kielce ??

8. SuperElektro

SuperElektro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kielce to katedra i Politechnika Swiętokrzyska. Teraz byudowana jest galeria echo na ponad 300sklepów. Ale oprócz tego nie ma zupełnie nic ciekawego do zobaczenia.
    Gorzów Wielkopolski?

9. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    potwierdzam, mocny jest (a raczej bedzie) wielopietrowy parking :D

Wczytywanie...

Poleć forum