1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sie ładnie komponuje z ps3 ? :>

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Miodek811, Listopad 19, 2011.

1. Miodek811

Miodek811 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,

Zbliża się okres świąt, spotkania rodzinne, prezenty bla bla bla... Ja wlasnie chce spytac apropo prezentów :p Chcę sobie zrobić mały prezent pod choinkę i kupić sobie jakąś nowa, drugą konsole. Aktualnie posiadam ps3 i własnie zastanawiam się nad kupnem: x360, jakiś "handheld", moze ps2? A moze cos wogole innego? Co byście mogli mi poradzić? Co będzie ładnie współgrać z moją "czarnulką" ? :) Wiem ze jest to forum o xbox'ie dlatego wiekszosc mi go poleci ale jak już o nim powiecie, podajcie "twarde dowody" czemu x. :p Ogółem prosze o bezstronne porady od wszystkich, nie tylko tych co posiadaj kilka konsol :)

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
    Miodek

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartlomiejfisz2

bartlomiejfisz2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wstrzymaj się do premiery psVita.

4. christoff

christoff Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jeżeli mam cos doradzić to polecam x360. Gram na tym sprzecie ok 3 lat. Osobiście peferuje wersję ELITE JASPER.
    Dlaczego warto kupić X360?
    "Granie za grosze" wiadomo o co chodzi
    Super wygodny Gamepad
    Grafika nie jest gorsza od PS3
    Fajne tytuły

Minusy to kody fo gier live (ale na pS3 też są)
    Płatny live gold ( ale dużo lepszy, bezpieczny i stabilny)

Sam rozgladam się za PS3 ale tylko do gania przez net. Jak kupię opiszę jakie mam wrazenia i opinię. Mimo wszystko xboxa 360 warto mieć .
    Pozdrawiam

5. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    ja mam włąsnie xboxa elite jaspera czarnego i ładnie mi sie komponuje z ps3 ;)

6. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A może Nintendo 3ds ?:D wkońcu to mała rewolucja wśród konsol :p sam mam podobny dylemat co Ty kolego, ale mój dylemat to albo Nintendo 3ds albo PS 3 :) OBecnie mam Xboxa z którego jestem zadowolony i PSP, które już mi się znudziło i zostanie sprzedana a kasa dołożona do jednej z wyżej wymienionych konsol :)

7. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A nie lepiej kupic porzadnego smartphona na androidzie? Hardware ma lepszy od przenosnych konsolek, jako telefon masz go zawsze przy sobie, a najdrozsze gry kosztuja 1/5 tego, co na PSP/3DS.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

8. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do smartone, kupiłem niedawno Ggalaxy Ace, więc po miesiącu użytkowania nie będę kupował nowego telefonu :p

Co do 3DS szczerze nie zastanawiałem się nad ta konsolka ale może być to dobry wybór. Ma ktoś z Was 3DS'a aby coś powiedzieć na jego temat?

PS: Nadal czekam na jakieś inne propozycje :) 3DS to jeszcze nadal niepewny wybór ;p

9. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz juz kupowac xboxa aby ładnie sie komponowal z Ps3 to tylko slima bo stare xboxy sa brzydkie jak dla mnie

10. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale dochodzę chyba do wniosku że skoro mam ps3 i jak kupię x'a nie będę miał w co na nim grać bo chyba tylko dla gearsów nie warto kupować konsol... A co mówicie o psp albo ps2? I jaki handheld uważacie na najlepszy ?

11. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Nie będziesz miał w co grać... A Alan , Forza , Halo to co? Możesz dokupić kinecta i dojdą takie tytuły jak Dance Central , Fitness Your Shape itd :)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

12. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Halo i Forza mnie nie jara :/ Alana przejde i po grze... :( Takie jest moje zdanie ( czy moze smutna prawda? :( ) No ale sam juz nie wiem... :/

13. pagorek1

pagorek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    PSP- tylko przerobione, bo gier się nie opłaca kupywac...
    PS2- Sam mam i tą konsole mam przerobioną. Powiem Ci, że warto ją miec nawet ze względu na stare tytuły:p
    Xbox360- No nie wiem... niby najlepszy wybór, ale jeżeli masz PS3, to po co kupywac drugą, podobną konsolę?

14. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co myślicie o tym 3DS albo Wii ?

15. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Boze czlowieku,, skad ty bierzesz pomysl na takie sorki glupie tematy... Zawialo strasznie snobizmem z twojego postu ( co kupic co bedzie ladnie wygladac z moja czarnulka) tak bardzo na pokaz chcesz byc, sorki ale smieszny temat..Mam wrazenie ze chcesz sie pochwalic tym ze masz ps3 i chcesz cos wiecej... Potzrebujesz rad innych zeby kupic konsole??? Nie wiesz sam co bys chcial????,,Strasznie snobistyczny temat wrecz bije dziecinnym cwaniactwem..Przepraszam za szczerosc

16. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Co bedzie ladnie wygladac z moja czarnulka" jakbyś nie zauwazył to metafora... Snobizm? Uważasz ze jeśli mowie ze posiadam ps3 to "czuje sie fajnie" ? -.- Nie bede juz tego komentować wiecej gdyż nie jestem tu aby sie z Toba kłucić... Jak masz juz pisać takie posty lepiej zamilcz a nie rozpoczynach offtopy...

17. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fanboy PS3 wszedł na forum i szuka argumentów dla których nie warto kupować xboxa.

18. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wii - ok jeśli jesteś niedzielniakiem itd. ale lepszy wybór to byłoby dokupienie move gdyż na wii jest mało fajnych tytułów.
    Szczerze mówiąc to po przeanalizowaniu tego tematu to chyba najlepiej było by ci kupić jakiegoś handhelda. 3DS nie kupuj bo mało fajnych tytułów, psp to jak ktoś pisał; od razu na przeróbkę, a ewentualnie może być np. NDS XL (bo ma większy ekran)
    To twój komentarz od razu krzyczy: Jestem fanboyem x360!!!!11 LOL
    Dla ciebie każdy kto ma ps3 to fanboy?
    On po prostu powiedział, że te tytuły go nie kręcą :/

19. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiesz co, sam mam PS3. Ale ten koleś jak ktoś podaje mu argumenty od razu pisze, ta gra mnie nie jara, nie chcę kinecta. To co on chce, żeby go przekonać?

20. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mlodziak sam nie wie czego chce i tak samo odbieram jego komenty..Wogole mnie smieszy to wszystko, ja jak cos chcialem kupic to kupowalem a nie szukalem opini innych , przeciez jest google do szukania info,,, a oczywiste jest to ze zkaladajac temat na forum xsa kazdy bedzie polecal glownie xsa..

21. Miodek811

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jestem poslancem sony aby zrobic na tym forum bałagan i oznajmic wszystkim ze to ps3 jest jedyna najlepsza konsola MUAHAHA.... prosze was... -.-
    A z tego co ja widze to nie wszyscy polecili mi x'a. Na poczatku rozwazałem jego kupno ale w trakcie tego tematu doszedlem do wniosku ze nie bede kupowac x'a gdyż dla mnie jedynym ciekawym na niego tytulem jest Gears of War. A dla jednej gry nie bede kupowac konsoli.

Jeżeli jest możliwość zmienie temat na "co ladnie komponuje sie z x'em" ... Zadowoleni ? Juz nie jestem funboyem? Moge sie tu wypowiadac? ( Chociaż jestem przekonany ze jakbym zrobił taki temat wiekszosc poleciła by mi ps3...)

Tak wiec skonczy ten offtop... :)

Wczytywanie...

Poleć forum