1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co się może stać po przeróbce?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez janu, Październik 12, 2010.

1. janu

janu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Znalazłem gościa w Rzeszowie, który za 70zl przerobi mi jaspera do LT 1.1.. Mówi że używa jakiś super-hiper-ultra profesjonalnych narzędzi itp. że nie zrywa plomb..

I teraz jest pytanie .. czy podczas przeróbki mojego xboxa(z 27 lipca 2009 z Anglii- czyli chyba v2) może się coś stać? Tzn. coś się zwalić, pójść gwarancjia itp. Aha i moge gościa poprosić żeby mi dasha zaktualizował na 9119 ?? Bo u siebie nie mam jak podpiąć do neta i jednocześnie do TV a po przeróbce bym się bał bana :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    na LT 1.1 jest 99% że nie dostaniesz bana. Sam za niedługo wybieram się do tego gościa na przeróbkę mojego napędu LITEON ;)
    Co do dasha to sam możesz sobie zaktualizować przez ściągnięcie go ze strony M$ wrzucić na pena i zaktualizować ;) Nie potrzeba neta bezpośrednio do konsoli. Wystarczy PENDRIVE
    Tu masz linka gdzie możesz się dowiedzieć i ściągnąć upade: http://support.xbox.com/support/en/us/nxe/kb.aspx?id=933498&lcid=1033&category=hardware
    lub poszukać tutaj na forum.

4. janu

janu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok tylko nie wiem czy mam przegrac dane na pena, potem wsadzić to do wlaczonej konsoli czy wylaczonej i /wylaczyc ja i wlaczyc(jeśli do wlaczonej) wlaczyc(jeśli do wylaczonej)

THX za odpowiedź

p.s. to coś zmienia jeśli mam konsole z anglii?

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    to że masz konsolę z anglii nic nie zmienia
    nagrywasz dane na pena i wsadzasz go do właczonej konsoli
    w napedzie lepiej żeby wtedy nie było płyty
    i potwierdzasz komunikaty i nic wiecej nie robisz ,czekasz az sie sama
    konsola zrestartuje i dokończy aktualizacja i tyle...

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    tutaj masz upade.9199 razem z instrukcją:
    Kod:
    http://www.fileserve.com/file/rqSwWpz

7. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak,jasne,99%,z poprzednimi też tak było,będzie fala banów,i będzie 99% że dostaniecie bana,ja zwykle.

8. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Download details: Xbox.com Support - tutaj masz update dasha do 9199 z oficjalnej strony Microsoftu.

jak go wgrać?
    1. sciagasz plik ;d
    2. wypakowujesz go
    3. kopiujesz folder $SystemUpdate do Root Pendrive (czyli głowny katalog pendrive)
    4. podlaczasz pendrive do xboxa
    5. wlaczasz konsole i czekasz aż wyskoczy monit, że wykryto aktualizacje bla bla bla

co to LT 1.1, to Teraz napewno nie będziesz mieć bana, ale jak wyjdzie nowy dash to powinieneś się zacząć bać :)

jeżeli ziomek co Ci przerabia wie jak obsługiwać się suszarką, do nie zepsuje plomby :p

9. honor

honor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z utratą gwarancji musisz się liczyć, żeby później nie było biadolenia jaki ten MS jest zły. Grzebanie w konsoli=utracie gwarancji, przynajmniej teoretycznie, praktyka pokazuje różnie. Sądzisz, że nie zrywa plomb? Czyli ma opracowany jakiś magiczny sposób na przeróbkę konsoli bez otwierania. Ban spotka przerobioną konsolę prędzej czy później. Kwestia czasu.

10. janu

janu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może jakoś je odkleja nie wiem . chodzi mi o to coś może mi się coś zepsuć

Wczytywanie...

Poleć forum