1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co sie oplaca???

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kolon66, Styczeń 3, 2009.

1. Kolon66

Kolon66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam xboxa 360 arcade i sie zastanawiam czy go nie sprzedac i kupic jakiegos lepszego czy bardziej by mi sie oplacalo dokupic dysk i kabel hd(component) i do tego moze headseta???co bedzie mniej kosztowalo i przyniesie wieksze rezultaty???

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rezultaty? ;P Jak sprzedasz konsole za 500-600 złotych, to dołożysz dwie stówki i masz premiuma w krakowie z CoD5 :p

Ale dysk 20 gb to troche mało, ja z 4 grami mam wolne na 60 około 10 gb:p A 60 Droga jest :p Taniej konsolka... Raczej.

POMOGŁEM? PODZIĘKUJ!! :)

Wczytywanie...

Poleć forum