1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co się stanie po formatowaniu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szakal0716, Czerwiec 4, 2010.

1. Szakal0716

Szakal0716 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam takie pytanie: gdybym sformatował konsolę, to rozumiem, że system na konsoli by został?:p Tzn. usunęło by się wszystko, ale system zostałby nieruszony, tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak można "sformatować" konsolę? Wg mnie formatuje się dysk, memorkę, jakąś inną pamięć.

4. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Dokładnie. Konsoli nie można zformatować. Jedynie można formatówac pamięć podręczną, dysk, pamięć usb lub kartę pamięci. W każdym przypadku system zostaje.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Konsoli nie sformatujesz :) tylko HDD lub pamięć, wtedy zostaną usunięte wszystkie pliki np. gry, save, profile, dodatki do gier, filmy, muzyka itp.

6. Szakal0716

Szakal0716 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodziło mi o dysk:p, w każdym bądź razie thx za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum