1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co sie zmieniło od czau AC:Brotherhood ? ? ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nicponies, Październik 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siemanko,
    przez jakis czas wogółle nie włączałem xbox'a i nie czytałem nic o aktualizacjach, grach, przeróbkach, zabezpieczeniach itp.
    Od niedawna "wyciągnołem xbox'a z szafy" i mam zamiar sobie pograc. Mam iXtreme 1.4 i jak pamietam gdy wyszedł nowy AC:Brotherhood i NFS to były zabezpieczenia AP 2.5 do których trzeba było przerobic na nowo konsole. Update mam do softa tego "kinect" bodajże 6199. Do tamtej pory miałem program 360wavesPatcher i ten program mi wystarczał do przerobienia gierki i nagrania.
    PYTANIA:
    Czy jest jakis "myk" żeby pograc w tego assassina?
    Czy nowe gierki maja jakies nowe zabezpieczenia?
    Co to jest SSv2?
    Co to jest iXtreme LT Plus 2.0 and 0800 3.0 Firmware, do czego to sie przyda?
    Co z tym Gow 3? bo na torrencie polishbytes.net do dziś go nie ma....:/

P.S.
    Dziękuje wszystkim za ważne info o których nie wiem i o tych co nie wspomniałem. Sądzę że mi pomożecie:)
    Dzięki i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    pomożemy
    Otóz zapraszamy do wgłebienie się w zawartość merytoryczną forum. Czyli do czytania. Na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi i to nie w jednym temacie

4. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dlatego chciałem żeby ktoś inteligentny, pomocny i bardzo miły szybko tutaj to zapodał w kilku zdaniach.....!

5. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Dlatego.. za coś takiego to powinieneś wylecieć z miejsca z forum za nie szukanie informacji które poruszane były 1500 razy.

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    to trzeba było założyć ten temat wczoraj, zanim zaczęła się cisza wyborcza. Inteligentnych i miłych i chętnych do pomocy było w partiach na pęczki. Dziś mają już wszystkich w *****
    Założyłeś temat pół godziny temu. Już byś dawno znalazł na forum odpowiedzi na swoje pytania.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum